Užívať si intímne radovánky mimo posteľ je perfektný nápad. To vzrušenie, objavovanie nového, nepoznaná perverznosť a neistý pocit, či vás niekto nachytá. Proste koktejl, ktorý keď exploduje, budete mať pocit, akoby ste zažili najlepšiu súlož všetkých čias. Ibaže aj táto zábava má svoje tienisté stránky.

Schmatnúť ju za ruku, bezhlavo vybehnúť “do ulíc” a pomilovať ju naozaj kdekoľvek nie je najlepší nápad. Stráviť noc v CPZtke miesto slastného orgazmu, no povedzme, že to jemne môžeme označiť failom. Preto sme pre vás pripravili zoznam deviatich miest, kde sa z nohavíc netasí a nezasúva sa!

Izba vašich rodičov

Filmy pre dospelých z rady Mom teach daughter sú síce obľúbené, no rozhodne to v realite chodí inak. Naviac ak vás nachytá jej otec… A vlastne ani vás nemusí nikto nachytať. Ten divný pocit, že ste v rodičovskej spálni je proste divný!

Izba vašich detí

Aj keď harantov vyexportujete k starým rodičom, na tábor alebo len k susedom, nech máte aspoň chvíľu pokoj, v ich izbe to rozhodne nerobte! Przniť detskú izbu sa proste nemá! A opäť je tu ten divný pocit, ktorý umocňuje nevinne sa dívajúci plyšový maco na poličke.

Zastávka MHD

Aj keď ste si našli takú, ktorej vaše šprintérske prekliatie vyhovuje, na zastávke MHD nemáte dosť času. Stačí, aby električka alebo autobus prišli o niečo skôr a zážitok je stratený. A ona už bude chcieť len doma v posteli.

Lavička v parku

Nikdy neviete, čo kto stváral na lavičke pred vami. Naviac sa v parku naozaj ťažko kontroluje situácia. Byť masturbačný materiál pre bezdomovcov zrejme nie je vaším snom.

Benzínová pumpa

Chce to originalitu! Toto napadlo toľko ľudí, že mnohí si reflexívne povedali, že sú až priveľkými klišé.

Bazén

Plavčík, aj keď sa tvári, že spí, vidí všetko. A rozhodne nebude diskrétny. A trochu sebareflexie by nezaškodilo. Veď si len predstavte, koľko neporiadku narobíte a iní sa v tom budú kúpať. Dokonca ani prírodné jazero nie je najlepší nápad. Sinice sú zákerné svine!

Pláž

Príjemný vánok, západ slnka, šum mora, vy a ona a najmä piesok. Úplne všade! A myslíme tým úplne všade. Mimochodom, o piesočných blchách ste už počuli?

Skúšobná kabínka

Nálepky “Tento priestor je monitorovaný” nie sú blaf!

Práca

Pamätáte na seriál Californication? A na to ako Charlie Runkel dostal padáka? Kompilácia jeho masturbačných výkonov ho stála kariéru. Kontrolná kamera vidí všetko, a teda všetko vidia aj vaši bossovia.

zdroj: extra.cz, youtube.com l foto: depositphotos.com