Nora Mojsejová sa prvýkrát výrazne preslávila v roku 2005 a to vďaka reality šou s názvom Mojsejovci, kde učinkovala so svojim vtedajším manželom Braňom Mojsejom. Odvtedy však ubehlo už veľa času a pozrite, ako košická podnikateľka vyzerá teraz!

Po obrovskom úspechu reality šou Mojsejovci sa z Braňa a Nory stali celebrity známe na Slovensku i v Čechách. Po pár rokoch sa však blonďavá podnikateľka so známym hudobníkom rozviedla a neskôr sa znovu vydala. Jej vyvoleným sa stal František Kabrheľ, ktorý v spomínanej šou učinkoval pod prezývkou Versače. Nora začala po svadbe vystupovať pod novým priezviskom a síce ako Nora Kabrheľová.

Pred pár mesiacmi sa však dvojica rozhodla rozviesť a ich manželstvo svojho času patrilo medzi najdiskutovanejšie témy slovenského šoubiznisu. Zdá sa, že samotnej Nore tento rozvod iba prospel, pretože jedna z najznámejších Sloveniek oslávila v októbrii minulého roka okrúhle 60-te narodeniny, ale na svoj vek ani náhodou nevyzerá. Dnes by jej mnohí určite hádali aj o dvadsať rokov menej. Aha!

Nora Kabrheľová kedysi

Nora Kabrheľová v súčasnosti

Foto: Facebook/NoraKabrhelova, Facebook/Nora Mojsejova Fanclub