Blindr je zoznamka a sociálna sieť v jednom s jedinečnou funkciou „rande na slepo.“ Ponovom si ju môžete stiahnuť aj ako aplikáciu na svoj android cez Google Play.

Dlho očakávaná prvá verzia aplikácie Blindr zaznamenala úspech už po niekoľkých dňoch jej spustenia (od leta 2015). Používatelia blindru si prvú verziu aplikácie pochvaľujú, o čom svedčia pozitívne ohlasy a hodnotenia od používateľov. Dôkazom je aj rapídny nárast registrovaných a používateľov používajúcich aplikáciu.

Administrátori sa snažili vložiť do aplikácie takmer všetky funkcie, ktoré web Blindr prináša a zároveň zachovať jednoduchosť a prehľadnosť, čo sa im aj podarilo. Používatelia sa tak môžu tešiť z množstva obľúbených funkcií v jednej aplikácií.

Prvá verzia aplikácie však má svoje muchy, čo si uvedomujú aj administrátori, a tak neustále pracujú na jej vylepšeniach aj v spolupráci s používateľmi.
Prezradili nám, že web, ale aj aplikácia, budú obohatené o nejednu funkciu, ktorá skvalitní komfort používateľov nielen v zoznamovaní.

„Skvelá aplikácia s funkciami bez ktorých si neviem predstaviť deň 😀 “ (Monika)

„Nie že by som bol na každej zoznamke, ale táto je mimoriadna. Je obohatená hlavne o množstvo súťaží a zábavy a o nové spôsoby zoznamovania.“ (Marek)

„Vďaka Blindru som si po dlhšej dobe našiel dievča podľa charakteru a nie hneď podľa výzoru. Sme spolu zatiaľ šťastní. Blindru chcem odkázať: ĎAKUJEM“:) (Adam)

Blindr. Novodobé a efektívne zoznamovanie sa. Poďte aj vy s dobou a zoznámte sa na slepo s Blindrom, ktorý má veľké úspechy nielen na Slovensku, ale aj v susednom Česku a v budúcnosti chce svoj dosah rozšíriť aj do ďalších krajín.

Foto: lifehouse.la