Svetoznámy raper, spevák, textár a hudobný producent R. Kelly je podľa všetkého poriadne úchylný chlapík. Doma vo svojom sídle si údajne z neplnoletých dievčat robil osobné se*uálne otrokyne. Otvorene o tom porozprávala jedna z jeho obetí, ktorá mala v tej dobe iba 15 rokov.24-ročná Jerhonda Pace (za slobodna Johnson) pochádza z Chicaga a v inklinovanej dobe mala iba 15 rokov. Spolu so svojimi príbuznými a kamarátkami bola veľkou fanúšičkou R. Kellyho, ktorého hudbu počúvala každý deň. Jej hrozná skúsenosť začala na súdnom pojednávaní, keď sa ako hudobníkova obdivovateľka prišla pozrieť, ako dopadne súd s jej idolom. R. Kelly bol totiž obžalovaný z tvorby detskej po*nografie, kedy mal okrem iného aj močiť do úst 14-ročného dievčaťa. Mladučká a poriadne naivná tínedžerka tak bola jeho ľahkým cieľom. Po súdnom pojednávaní sa skontaktovali cez internet a nakoniec ju raper pozval do svojho domu, kde sa začali diať veci!

Celých sedem mesiacov bola Pace doslova Kellyho se*uálnou otrokyňou, ktorá musela poslúchať jeho rôzne pravidlá. Vždy si musela vypnúť telefón, nosiť rozťahané a o niekoľko čísel väčšie oblečenie. Keď si chcela dať sprchu, najesť sa alebo odísť zo sídla, vždy musela mať jeho povolenie. Musela ho volať “tatko” a počas se*u mať oblečenú školskú uniformu. Spevák si každý pohlavný styk nahrával na svoj iPhone alebo kameru. Zvykol ju fackať, škrtiť alebo pľuť na ňu. Zarážajúce na tom je, že Pace bola tak zaslepenou fanúšičkou, že jej to vôbec nepripadalo divné.

Podľa všetkého Pace nebola sama. Presný počet sa však už asi nikto nedozvie, pretože dievčatá a ich rodičia zo sociálne slabších rodín nezvyknú ísť s prípadom na políciu, taktiež odmietajú svedčiť a nechcú s tým mať nič spoločné. Veď napokon aj samotnej Pace to trvalo dlhých 9 rokov, kým sa rozhodla, že sa o svoje nepríjemné skúsenosti podelí aj s verejnosťou, aby tak pomohla ostatným dievčatám a ženám, ktoré sa stali se*uálnymi otrokyňami.

Zdroj: buzzfeed.com | Foto: facebook.com | twitter.com | instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.