V ostatných dňoch prebehla v českej Ostrave dlho očakávaná séria súbojov OKTAGON. Prestížny turnaj zmiešaných bojových umení (MMA) už pozná aj svojho víťaza, ktorým sa stal Slovák Ľudovít Klein. Vo finálovom zápase to českému súperovi naložil naozaj na pána, keď po aréne doslova striekala protivníkova krv!

Niet snáď väčšej pýchy pre Slovákov, ako keď sa darí našim športovcom. Súboje MMA nie sú, samozrejme, ničím pre slabšie žalúdky a diváci aj tentokrát zažili krvilačný boj o víťazstvo. Počas finálového zápasu medzi Slovákom Ľudovítom Kleinom a Čechom Matejom Kuzníkom sa obecenstvu neraz zatajil dych. OKTAGON 5 vyvrcholil až po štyroch kolách, keď sa Klein stal víťazom po technickom KO.

Slovák zasadil svojmu súperovi množstvo priamych tvrdých úderov. Vyvrcholením a zároveň ukončením celého zápasu boli minúty, keď Klein protivníka “otvoril” a z raneného Kuzníka sa začala liať krv. „Videl som ju všade. Mal som ju v ústach, očiach… Čakal som, kedy to už rozhodca a doktor ukončí. Som aj rád, pretože sa týmto predišlo veľkému zraneniu,“ povedal Klein na margo krutého súboja pre portál šport.sk.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: sport.aktuality.sk Foto: Facebook