Neuveriteľné. Nemá ani 18 rokov a už sa verejne prezentuje polonahými fotkami na sociálnych sieťach. Reč je o prvej živej českej “Barbie” Gabriele Jiráčkovej.

Gabriela Jiráčková je známa ako speváčka, modelka a herečka. 17-ročná slečna z Prahy je však okrem vyššie spomenutých funkcií preslávená najmä ako prvá živá česká Barbie. Učinkovala vo viacerých divadelných hrách a do povedomia širokej verejnosti sa dostala svojím pôsobením v populárnom českom seriáli Ulice. Okrem toho má na konte aj zopár videoklipov, pričom momentálne nahráva prvý album.

Sladká blondínka sa ako Barbie oblieka a prezentuje od minulého roka a napriek tomu, že bude mať 18 až v novembri, už teraz sa sa rada ukazuje na obnažených fotkách. A čo by to bolo za živú Barbie, keby do budúcna neplánovala aj nejaké tie plastické operácie.

Prvá živá česká Barbie – Gabriela Jiráčková

Obnažené fotky českej Barbie si môžete pozrieť na Facebooku >>> TU

Zdroj: Wikipedia.org | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D