Takmer v každom zamestnaní sa skôr či neskôr stane niečo úsmevné. Výnimkou nie je ani najstaršie remeslo. Na diskusnej sieti Reddit sa prostitútky, prostitúti, ale aj známi ľudí s týmto povolaním zdôverili s ich najbizarnejšími zážitkami s klientmi. Tu je pár najlepších z nich!1. Moja kamarátka je domina a dostala zaplatené 1000 dolárov od chlapíka za to, že sedela na truhle, v ktorej on ležal 3 hodiny. Ako tam sedela, zatiaľ si spravila domáce úlohy do večernej školy.

2. Nie je to nič extra, ale mne raz jeden chlapík zaplatil za to, že ma mohol hrýzť do podpazušia.

3. Ja som bola s chlapom, ktorý predstieral, že je kat a ja som mala byť obesená. Celé to prežíval tak do detailov, že keď mi nasadil nepriehľadné vrece na hlavu a okolo krku zavesil slučku, začala som pochybovať, či ma nechce obesiť naozaj.

4. Môj kamarát prostitút-homose*uál išiel k mužovi, ktorý mal doma takmer 200-litrový sud plný pomarančov. Klient sa postavil do rohu, vyzliekol sa a požiadal kamoša, aby do neho hádzal pomaranče. Ten mu však povedal: “Človeče, som gay, ale na vysokej som bol basebalový nadhadzovač, hádžem poriadne pecky. Si si istý, že to mám urobiť?” Ten klient ho za to doslova miloval. Každé dva týždne do neho 20 minút hádzal celou silou pomaranče. Trvalo to celé 3 roky. Žiadny styk. Iba pomaranče.

5. Klient chcel, aby som mu bez nohavičiek spravila daňové priznanie. Dal mi 300 dolárov na hodinu.

6. Raz sa ma klient spýtal, koľko by stálo, keby sme mali obaja na hlave námornícke čapice, spolu vliezli do vírivky plnej Pepto Bismol (výrazne ružový nápoj, ktorý sa užíva proti hnačke, páleniu záhy či žalúdočnej nevoľnosti) a ja by som mu oholil zadok a ostrihal nechty na nohách.

7. Istý biznismen odo mňa chcel, aby som sa obliekla ako slúžka, vošla do jeho kancelárie, čupla si na jeho stôl a močila naň, zatiaľ čo on telefonoval. Zaplatil mi 1500 dolárov za hodinu, 500 za oblečenie slúžky, 500 za močenie na jeho stôl a 500, aby som to nikomu nepovedala.

Prostitute -

8. Kamarát si zavolal domov prostitútku. Vopred jej zaplatil nemalú sumu a všetko vyzeralo v poriadku. Už sa pomaly chystal na vec, no v tom sa spýtala, kde je kúpelňa. Vošla dnu a nevracala sa už dobrých 30 minút. Vedel, že je niečo zle, keď sa odtiaľ nikto neozýval. Keď sa konečne dostal cez zamknuté dvere dnu, zistil, že ušla von oknom. Jej pasákovi sa potom sťažoval, ale ten ho odbil s odpoveďou: “Je to tvoj problém, mal si sa ubezpečiť, aby sa niečo také nestalo.” Samozrejme, svoje peniaze už nevidel.

9. Starý farmár mi platil, aby som k nemu chodila raz do týždňa a on mi neustále hovoril, ako mu chýba jeho mŕtvy otec.

10. Jeden môj klient ma chcel sledovať cez webkameru a na jeho povel som mala zvracať.

11. Istý veľvyslanec mi zaplatil, aby som ho v jeho víkendovom sídle vyzliekla donaha, priviazala k vstupnej bráne a dala mu jesť kurča zo psej misky pokryté jeho vlastným semenom.

12. Moja sestra je prostitútka a niektorí chlapi jej platia len za to, aby sa s nimi ukázala na verejnosti. Vraj preto, aby si ľudia nemysleli, že sú gayovia.

13. Môj kamarát Steve si kúpil novú počítačovú hru, no nemal ju s kým hrať. Nemal ani online účet a žiadny z kamarátov nebol po ruke. Tak zavolal do escortnej agentúry, aby mu poslali dievča. Zaplatil jej za hodinu, no jej sa to tak páčilo, že ostala hrať ešte ďalšie 4 hodiny zdarma.

14. Na webe som našiel inzerát, v ktorom hľadali niekoho, kto si chce zarobiť 2000 dolárov. Keď som prišiel do toho bytu, bol tam chlap a pred ním plná podlaha balónov. Prikázal mi vyzliecť sa, pripevniť si lepiacou páskou k nohám pripináčiky a popraskať všetky balóny. On si to zatiaľ natáčal. To bolo všetko. Naozaj čudné.

Zdroj: Reddit.com, Mirror.co.uk | Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).