Veríte proroctvám a predpovediam? Ak áno, určite ste už počuli o záhadnej nevidiacej žene menom Baba Vanga, ktorá mala počas života vízie a mnohé z nich sa neskôr naplnili. Čo predpovedala na rok 2019? Je tam aj Európa a teda i Slovensko!

Baba Vanga, vlastným menom Vangelija Pandeva Dimitrova-Gušterova, pochádzala z Bulharska a ako 12-ročná prišla o zrak. Dnes je jej meno preslávené po celom svete, aj napriek tomu, že zomrela už v roku 1996. Táto žena totiž počas života predpovedala viacero tragických udalostí, ako napríklad smrť princeznej Diany, nehodu v meste Černobyľ, pád Sovietskeho zväzu, či útok na dvojičky zo septembra 2001. Niektoré proroctvá vyriekla už dávnejšie pred svojim skonom, mnohé však mala svojim najbližším odkázať tesne pred smrťou. Jedným z nich je aj predpoveď na rok 2019.

Anglický portál The Sun nedávno priniesol veštby Baby Vangy na rok 2019 a minimálne jedna z nich sa podľa všetkého už plní, respektíve začala plniť. Podľa The Sun bulharská veštkyňa prorokovala vážnu chorobu americkému prezidentovi, ktorým je v súčasnosti Donald Trump. Upozorňovala ľudstvo na tsunami, ktoré by malo zaplaviť časť Ázie a tiež vo svojich víziách videla atentát na prvého muža Ruska, ktorým je Vladimir Putin.

Tiež predpovedala obrovskú hospodársku krízu, ktorá by mala poznačiť najmä Európu, a teda zrejme aj Slovensko. Už len dúfať, že zrovna toto proroctvo sa nebohej pani nevyplní…

Práve atentát na Putina je veštba, ktorá má už teraz reálne podloženie, pretože ruský prezident údajne v posledných mesiacoch zvýšil svoju ochranku. Mal totiž zaznamenať niekoľko pokusov o atentát. Baba Vanga však tvrdila, že ten nepríde z vonku, ale spácha ho niekto z jeho mužov. Tiež predpovedala obrovskú hospodársku krízu, ktorá by mala poznačiť najmä Európu, a teda zrejme aj Slovensko. Už len dúfať, že zrovna toto proroctvo sa nebohej pani nevyplní…

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.