Hviezdny brazílsky futbalista Neymar len pred pár dňami vypovedal vo veci obvinení zo znásilnenia. Vtedy sa ešte nevedelo, kto ho z takéhoto závažného skutku obvinil, no dnes už celý svet vie, že sa jedná o modelku Najilu Trinidade. Tá dokonca zverejnila video priamo z hotelovej izby! 

Neymar všetky obvinenia zo znásilnenie poprel, no Najila Trinidade si aj napriek tomu stojí za svojim. Podľa slov 27-ročnej hviezdy PSG pozval modelku na výlet do Paríža a spoločne si vymieňali horúce správy, ktoré neskôr ako obhajobu zverejnil aj na Instagrame. Brazílska modelka mu navyše poslala zopár odhalených fotiek a neskôr spoločne komunikovali o svojom pohlavnom styku. Neymar dokonca sľuboval, že jej synovi zabezpečí nové oblečenie.

Aj napriek tomu však Najila tvrdí, že sa Neymar opil a na hotelovej izbe na ňu zaútočil násilím. Práve preto ho zavolala k sebe aj na druhý deň a nastražila na neho kameru. Po chvíli, keď sa na neho vrhla, sa zrazu rozhodla fyzicky zaútočiť. Popritom kričala, že to má za to, že ju včera napadol, potom utiekol a nechal ju tam len tak ležať. Neymar sa ju snažil upokojiť, no v tom sa časť uverejneného videa končí. Väčšina ľudí si však myslí, že sa jedná o vydieranie. Hviezdneho hráča ale ešte určite čakajú na súde krušné chvíľky.

Neymar: Video z hotelovej izby

Zdroj: Bbc.com | Foto|Video: Twitter, YouTube