Rozprávka Fantagiro patrí k Vianociam asi ako zemiakový šalát. Ako sa však zmenila jej hlavná predstaviteľka? Z Talianskej herečky je ešte väčšia kráska, veď sa na ňu pozrite! 

Talianska herečka Alessandra Martines sa v živote naozaj nestratila. Nebojuje už však proti zlu, skôr proti vekovým konvenciám. Najskôr si našla o 26 rokov staršieho partnera, ktorého si aj vzala a porodila mu dcérku Stellu. Keďže však išlo o režiséra Claude Leloucha, dlho to nevydržala. Clade bol sukničkár, a tak Alessandra pokračovala v hľadaní lásky. Spoznala o 20 rokov mladšieho zajačika Cyrila Descoursa a porodila mu syna.

Okrem toho je vo Francúzsku a Taliansku naozaj žiadaná. Ako 46-ročná sa predviedla v pikantných scénach vo filme Kráľovná a kardinál. Napokon, Alessandra nikdy nepatrila k prudérnym herečkám. Dokonca účinkovala aj ako porotkyňa v tanečnou šou. Ako teda vyzerá dnes?

alessandra martines

Alessandra Martines

alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines alessandra martines

Zdroj: Imdb.com| Foto: Instagram/alessandra_martines_official, Facebook