Podľa môjho názoru by sa mal Facebook premenovať na poštekli-si-ego.com, pretože také množstvo p*čovín, aké tu každý deň vidím, sa nenájde ani na zjazde impotentných onanistov.Fajn, každý sa chce niečím pochváliť. Je pekné, že po rokoch driny ste si konečne mohli kúpiť televízor, ale nemusíte zdieľať každú hlúposť, ako napríklad 30 detailných fotiek diaľkového ovládača. Keby ste si ho vrazili do zadku a zároveň vedeli na hlave odtancovať valčík, vtedy si to pozriem, no aj to iba možno!

Takisto ma nezaujíma, čo ste jedli na raňajky, obed, večeru, atď… Keby to pravidlá tejto sociálnej siete dovoľovali, verím, že by ste tu pridali aj to, ako jedlo vyzeralo práve vtedy, keď z vás vyšlo. Určite by nasledovala i selfie s popisom: ,,Ja a moje hovno, hádaj ktorý som ja.”

Očakávate komentáre typu: ,,hmmm, mňamky, závidím” a podobne, ale čo vám mám závidieť? Sme do p*če kdesi v Somálsku, že si musím nechty na nohách obhrýzať, aby som mal čo jesť? Iný prípad je však žena, ktorá sa práve naučila variť a takýmto spôsobom sa chce pochváliť, pretože v dnešnej dobe vie mladá dáma ubaliť jointa, ale kura upiecť, to je pre ňu pokročilá jadrová fyzika.

Ďalej ma vie poriadne nasrať situácia, čo sa mi stala naposledy. Kamarát vás 2 mesiace zásobuje fotkami svojho nového auta, ale to, že ho rozj*bal ako prezervatív po 10-tom použití, to už nenapíše. Potom sa stretnete na ulici, pýtate sa ho na auto a on sa na vás nahnevá ako na debila, že si z neho robíte srandu. Tak keď tu vie pridať všetko od výmyslu sveta, prečo práve na toto zabudol? Chápem, mokré 15-ky by sa už viac neozývali, však mám pravdu?

Aby som nezabudol, najviac každého zaujíma, čo ste dnes cvičili, prípadne čo idete, kadiaľ ste boli behať alebo koľko kalórií ste spálili. Keď sa chcete pochváliť, kľudne pridajte fotku vášho ,,vypracovaného” tela. Ak ste krásna žena, to už ma vôbec neodradí, ale nezaťažujte ostatných celým tréningovým plánom. Mám internet, poznám Google, viem si to nájsť aj sám.

No najzábavnejšie sú tak či onak novovzniknuté zamilované páry, ktoré nešetria vyznaniami lásky a všade samé srdiečka. K*rva nemôžete zabudnúť na srdiečka. Dobre, ste nadržaní ako Rozboril na rodinnú tragédiu, ale tak j*bnúť frajerke na nástenku fotku horúcej čokolády, na ktorú ste boli v cukrárni spolu? Pod ňou neskôr v 50-tich komentároch preberať, či bola lepšia tá vaša alebo jej, je už naozaj zrelé na liečenie v ústave pre anonymných kok*tov.

Ak ste sa v tomto príspevku našli, podobnosť je čisto náhodná.

Foto: giphy.com, roadsmag.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.