Slovenská hokejová TIPSPORT Extraliga ožíva. Diváci si môžu 2-krát v týždni v akcii pozrieť rôzne  esá – strojcov úžasných úspechov slovenského hokeja (J. Stümpel, D. Milo, M. Štrbák, P. Bartoš, R. Suchý, Ľ. Bartečko, R. Petrovický, R. Lintner, B. Radivojevič), ale i viacero perspektívnych mladíkov. Ožívajú derby súboje Banskej Bystrice so Zvolenom, či Košíc s Popradom.    

Korením hokeja sú však góly a o tie pekné nie je v našej najvyššej hokejovej súťaži núdza. Aj preto vznikla nová anketa – Zlatá prilba TIPSPORT Extraligy, v ktorej budú hokejoví fanúšikovia vyberať tie najkrajšie z najkrajších presných zásahov v danom mesiaci i celej sezóne.

stumel

Hlasovanie bude prebiehať prostredníctvom Facebook aplikácie. Fanúšikovia budú vyberať spomedzi piatich nominovaných gólov. Okrem podpory svojho obľúbeného hráča a jeho presnej trefy budú môcť vyhrať zaujímavé ceny od stávkovej kancelárie TIPSPORT, vrátane poukážok na tipovanie, či zaujímavých suvenírov.

radivojevic

Aplikácia bude dostupná ako na FB profile Tipsport SK, tak aj na FB profiloch klubov TIPSPORT Extraligy a ďalších partnerov. Partnermi Zlatej prilby TIPSPORT Extraligy je internetová televízia Huste TV, ktorá vysiela online prenosy Tipsportu Extraligy a športový spravodajský portál Športky.sk.  Autor najkrajšieho gólu mesiaca bude nosiť celý nasledujúci mesiac zlatú prilbu.

petrovicky

V záverečnom hlasovaní počas Slovnaft play off TIPSPORT Extraligy budú fanúšikovia vyberať spomedzi mesačných víťazov Gól roka. Absolútny víťaz ankety – autor najkrajšieho gólu sezóny – získa novú, pozlátenú trofej od sochárky Miry Podmanickej.

bartoš