Máte radi hackerskú tematiku? Ak ste si užili posledný kinohit Ex Machina, veríme, že váš „nerd radar“ zachytil najnovšiu seriálovu bombu od Sama Esmaila.

Dej sa na prvý pohľad zdá ako typická jednoduchá hackerská zmeska spravodlivého, no trochu asociálneho indivídua, ktoré nadšene hackuje kaviarenske wifiny a pre radosť sa nabúrava ľuďom na facebooky. Pracuje v bezpečnostnej firmy ako cyber-security technik a zabezpečuje, aby sa do siete nenabúrala cudzia entita.

Prečo si seriál pozrieť i bez ohľadu na pôsobivý príbeh a dravé tempo? Každý, kto si prešiel fázou konšpiračných teórií a 9/11, bude mať počas neho zimomriavky. Vonku sú ešte len tri diely, no už tie dokázali, že seriál si nielenže zaslúži pozornosť, ale takisto mu môžete venovať aj trochu svojho srdca. Lepšie vykreslenie človeka utápajúceho sa v samote tu ešte nebolo. Už prvých 10 minút počinu je ako vírus, ktorý vám pomaly napáda emocionálne vlákna.

Je to presvedčivé dielo pre labužníkov, počítačových mágov a vôbec pre všetkých, ktorým výraz Tor Browser nie je neznámy.

https://www.youtube.com/watch?v=Ug4fRXGyIak

Autor: Mrkvis