Ak ste niekedy skúšali vytvoriť webovú stránku, iste nám dáte za pravdu, že to nebolo zrovna to najjednoduchšie, čo ste kedy robili. Zdalo by sa, že ide o veľmi triviálnu vec, ale je to celkom náročné. Urobiť web stránku tak, aby aj po niekoľkých rokoch držala krok s aktuálnymi trendmi a dobre vyzerala na počítači i na telefóne.

A práve o tie mobilné telefóny ide v posledných rokoch najviac. Ak zákazník hľadá nejakú predajňu, prevádzku, službu, robí to v drvivej väčšine na mobilnom telefóne. V tej chvíli nemá čas sa preklikávať zle optimalizovanou webovou stránkou a zdĺhavo na nej hľadať tú informáciu, ktorú hľadá.

Vedeli ste, že viac ako 90% všetkých návštevníkov webových stránok je cez mobilný telefón?

Aj preto vznikla služba Welcomio.com, ktorá umožňuje vytvorenie profesionálnej webovej stránky s úžasnou grafikou a plnou funkčnosťou. Na vytvorenie takejto webstránky vám stačí mobilný telefón. Rovnako môžete stránku na Welcomio.com spravovať cez mobilný telefón. 

Zákazník tak dostane veľmi prehľadnú webstránku, na ktorej sa aj na mobilnom telefóne dokáže okamžite zorientovať. Nájde adresu, otváracie hodiny, kontaktné informácie a ďalšie informácie o prevádzke / službe či produkte. To všetko prehľadne na obrazovke mobilného telefónu.

Welcomio.com si môžete na 7 dní vyskúšať zdarma, nie je potrebné zadanie platobnej karty. 

VYTVORTE SI WEB STRÁNKU NA WELCOMIO.COM

Welcomio.com
Welcomio.com