V zámorskej NHL padla v noci prestupová bomba, najmä z pohľadu slovenského fanúšika. Slovenský krídelník Tomáš Jurčo bol totiž vymenený z Detroitu Red Wings!

Už dlhší čas sa špekulovalo o odchode slovenských útočníkov Tomáša Jurča a Tomáša Tatara z tímu Detroit Red Wings. Napokon sa to predsa len stalo skutočnosťou a prvý menovaný mení dres. Jeho novým pôsobiskom sa stal tím Chicago Blackhawks, v ktorom bude mať Tomáš Jurčo dvoch slovenských spoluhráčov Riša Pánika a Mariána Hossu. Tréner Chicaga je známy tým, že dáva šance Slovákom a verí im. Dúfajme teda, že ju dostane aj Tomáš. Ten v tejto sezóne odohral zatiaľ v NHL 16 zápasov bez bodového zápisu. Chicago za neho do Detroitu poslalo voľbu v treťom kole draftu NHL 2017. Tomášovi prajeme v novom tíme veľa šťastia a dúfame, že konečne dostane plnohodnotnú šancu presadiť sa v NHL.

VIAC ŠPORTU nájdete na Sportovymagazin.sk

Zdroj: Eliteprospects.com | Foto: Nhlpa.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D