V lete sa podľa všetkého môžeme tešiť na poriadnu prestupovú bombu, aspoň čo sa týka slovenskej futbalovej scény. Predmetom transferu je náš 26-ročný reprezentant Patrik Hrošovský, ktorý by mal zamieriť do slávnej Premier League!

Patrik Hrošovský je slovenský futbalový záložník, ktorý od roku 2014 na seniorskej úrovni oblieka dres českej Plzne. Vo farbách tohto slávneho klubu si zahral dokonca aj Ligu majstrov, pričom sa mu podarilo skórovať proti hviezdnemu Realu Madrid. Už v lete 2018 sa vo veľkom špekulovalo o jeho odchode a skloňovalo sa hneď niekoľko celkov z najznámejších súťaží sveta ako Premier League alebo La Liga.

V nedávnom rozhovore pre český portál Ruik.cz sa dvojica bratov Zíkových David a Filip zo spoločnosti Global Sports vyjadrila o možných transferoch futbalistov, ktorých táto agentúra zastupuje. Jedným z nich je aj spomínaný Patrik Hrošovský. A ten je podľa slov hráčskych agentov na najlepšej ceste do slávnej anglickej Premier League!

Konkrétne má byť o neho enormný záujem v londýnskom West Hame, pričom “Kladivári” už v januári predostreli konkrétnu ponuku, ale všetky strany sa napokon dohodli, že bude najlepšie, ak sa prestup uskutoční až po sezóne. West Ham ale nie je jedinou možnosťou, pretože veľký záujem hlásia aj iné tímy, lenže pre Patrika je podľa jeho agentov prioritou práve Anglicko.

Nášmu reprezentantovi držíme palce, aby sa vytúženého transferu dočkal a pripojil sa tak k Martinovi Dúbravkovi, ktorý taktiež prestúpil do Premier League z českej ligy a v Newcastle United sa uchytil viac ako výborne. Len pre úplnosť dodávame, že podľa renomovaného webu Transfermarkt.com je súčasná trhová hodnota Patrika Hrošovského 5 miliónov eur.

Zdroj: Ruik.cz | Foto: Instagram/Hrosoo, Facebook/Patrik “Hrošo” Hrošovský

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D