Určite všetci veľmi dobre poznáte ten pocit, keď ste hladný, ale ste lenivý si niečo sám doma pripraviť alebo si chcete len tak vyraziť s kamarátmi a rodinou niekde na obed. Po nasledujúcom zistení sa však zrejme radšej najete doma!

Jedlo z mrazničky nie ani v lepších restikách ničím výnimočným. Ak aj vy ste mali pri konzumácii nejakej pochúťky z miestneho občerstvenia podozrenie, že nejde o čerstvo pripravený obed či večeru, možno ste neboli ďaleko od pravdy. V niektorých reštauráciach vám totiž veľmi radi „uvaria“ aj v mikrovlnke.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Pozrite si slová čašníka, ktorý o svojej skúsenosti porozprával na facebookovej stránke Priznania a zážitky čašníkov a kuchárov.„Ten pocit, keď si zákazníčka nevie vynachváliť jedlo a ako vidí, že to bolo všetko robené ručne a vy sa len snažíte potlačiť rehot, lebo myslíte na kuchára, ktorý nenávidí svoju prácu, pričom hádže do fritézy ten rybí polotovar a naberá tú bujónovú polievku,“ píše čašník.

Do diskusie sa, samozrejme, zapojili aj ľudia, ktorí mužov príspevok ihneď okomentovali slovami, že sa nemá čím chváliť a kuchára by mali z fleku vyhodiť. Čo si však budeme nahovárať, taká je smutná realita väčšiny slovenských reštauračných zariadení.

Zdroj/Foto: Topky, Facebook