Každý muž chce v živote aspoň zopárkrát vyskúšať pichnúť ho partnerke do zadočku. Je to zmena, zážitok a adrenalín pre oboch, ak sa jedná o „prvýkrát“. No nie každý muž má to šťastie a jeho partnerka mu to dovolí. Prečo sa toho ženy boja a ako im argumentovať?

Bolesť

Snáď každá žena sa bojí, že ju to bude bolieť. No a povedzme si na rovinu – nie je ďaleko od pravdy. Zadný otvor totiž nie je stavaný na milostné hrátky. Môžete však ženu presvedčiť iba tak, že budete ohľaduplný, tolerantný a pomalý. Jednoducho, ak vám už dovolí vopchať ho tam, musíte sa snažiť, aby sa jej to páčilo. V tom prípade máte zaručené, že vám to dovolí aj nabudúce.

Zlý zážitok

Je možné, že s predchádzajúcimi partnermi mala nepríjemný zážitok, ktorý si už nechce zopakovať. Mohol byť neopatrný, netolerantný, alebo sa jednoducho „netrafil“ tam, kam mal… v žene to zanechalo traumu a bojí sa, že ju zažije ešte raz. Tu vám nezostáva nič iné, iba jej dokázať, že vy ste iný, jemný a chcete, aby sa jej to páčilo. Je to však cesta na dlhšiu trať, no výsledok určite bude stáť za to.

Sucho, sucho, sucho….

Ako sa vraví: „kto maže, ten jede“. Preto nezabúdajte na lubrikant, s ktorým rozhodne nešetrite. Zadný otvor totiž nevlhne pri vzrušení tak ako mušlička, preto ho musíte pravidelne pridávať. V žene bude hladko kĺzať a nebude tak pociťovať určitý druh bolesti, ktorý by pri suchom styku určite nastal.

Zvláštne pocity

Aj keď sa budete snažiť byť maximálne zhovievavý, opatrný a tolerantný, jednoducho sú ženy, ktoré pri tom majú zvláštne pocity. To, čo jednu môže vzrušovať, sa druhej nemusí páčiť. Tu nepomôžu žiadne argumenty. Jednoducho, ak sa to vašej partnerke nepáči a nemá pritom pocit vzrušenia, je len na nej, aby sa občas „obetovala“ a dovolila vám vojsť do jej trinástej komnaty.

Hygiena

Je veľmi dôležitá pri tejto forme styku. Nikto by nebol rád, ak by ste ho vytiahli s hnedým prekvapením. Partnerka by sa na týchto miestach mala predtým poriadne vysprchovať. Ak to spraví, otvor ostane čistý a nemusíte sa ničoho báť.

Dobrá rada na záver

Styk do an*lneho otvoru je pôvodcom prenosu rôznych pohlavných chorôb, aj keď je zachovaná hygiena. Preto tento spôsob robte len s partnerom, ktorému dôverujete, alebo použite ochranu.

Foto: wildxxxhardcore.com , cribchronicles.com