Bohužiaľ, v dnešnej dobe overený fakt. Stačí trocha nahliadnuť do sveta internetu. Prečo to vy muži robíte? Všetky otázky, ktoré sa nám pri tejto téme ženú hlavou, majú jedinú odpoveď. Kvôli ženám.

Dnes je pre vás žena ľahkou korisťou. Tie časy, keď muž musel ženu dobíjať, sú dávno preč. Niektoré ženy sa v súčasnosti hodia mužovi k nohám takmer na každom rohu. Tie slušné si už všíma málokto. Vy, chlapi, si radšej poviete, že načo sa máte snažiť zabodovať u krásnej brunetky s nádhernými očami, keď vás čaká skúsená blondína s peknými trojkami? Možno sa vám to zdá smiešne, ale je to tak.

Vo svete sa však nájdu aj citliví a rodinne založení chlapi. Takýto však presne natrafia na ľahkú korisť, ktorá si ich svojou krásou omotá okolo prsta, užije si s nimi, poprípade z nich vytiahne nejaké peniaze a ide si užívať ďalej. Na sociálnych sieťach potom čítame samé statusy a priznania typu: „Podviedla ma, všetky ženy sú ku*vy,“ na druhý deň na internete čítame priznania a statusy od žien: „Prečo sú tí muži takí? Prečo nám to robia?“ Príčinou toho všetkého sú len a len ženy.

Nehovoríme, že muži sú neviniatka. Ale musíte sami uznať, že ženy sú oveľa ľahšou korisťou. Takmer za každou neverou stojí otravná a neodbytná  žena. Takmer za každým znásilnením je 13-stka, ktorá sa po meste premáva v minisukni a púta pohľady slizkých 40-tníkov. Ženy by sa v rámci vzťahov nemali čudovať dnešnej dobe, že je tam, kde je. Môžu si za to samy.

Samozrejme, sa svete je aj veľa slušných žien. Keď takú v živote nájdete, máte skutočné šťastie, vážte si ju a držte sa jej.

Autor: Tereza Ď.