Čo zaujímavé sa môžete dočítať v septembrovom vydaní SLOVAK MAN? Ponúkame vám krátky prehľad toho, čo by ste si určite nemali nechať ujsť. Navyše, náš šéfredaktor Ondrej si pre vás pripravil aj video o tom, prečo by ste mali vo svojej trafike siahnuť práve po SLOVAK MAN! :)

Na stránkach Slovak Man nájdete exkluzívny rozhovor s raperom Separom, ktorý vám prinášame vôbec ako prvé médium. Podelil sa s nami o svoje názory na život, svet, hudbu a taktiež nám dovolil nazrieť  do svojho súkromia.

19

Ďalší rozhovor s hudobníkom, no z rockového súdka nám poskytol Igor Belaj z obľúbenej slovenskej kapely The Paraniod.  Prezradil nám, ako skladá texty, čo považuje za prízemnú slovensku hudbu, čo robia dievčatá po ich koncertoch a mnoho mnoho ďalších vecí, ktorú určite stoja za prečítanie.

07

V septembrovom čísle vám predstavujeme našu novú módnu poradkyňu, sexy stylistku Darinku, ktorá vám bude pravidelne prinášať tipy k tomu, ako sa obliesť trendovo, no zároveň za rozumnú cenu. Vďaka jej radám možno občas predídete aj neželaným módnym trapasom :)

06

Tento mesiac sme si v redakčnom teste posvietili na Mazdu 3. Dozviete sa všetky jej klady, ale aj zápory, ktoré sme za vás vyzistili.

15

Samozrejme ani v septembrovo čísle nechýba cestopis od našej Alex, ktorá je vychýrenou cestovateľkou známou i za hranicami Slovenska. Tentokrát vám prináša svoje zážitky z Argentíny, kde sa podľa jej slov ocitla na konci sveta.

09

Ak stále lašujete kočky na Instagrame, na tejto dvojstrane si prídete na svoje a možno tu nájdete aj nejakú svoju známu – sestru, kamošku, susedu, frajerku? :)

Untitled-2

Človek nikdy nevie, kedy sa môže dostať do role svedka na svadba. My vám prinášame rady, po ktorých si vás určite všetci svadobčania i nesvadobčania zapamätajú do konca života. Ale ak chcete, aby si vás pamätali len v dobrom, radšej sa ich nedržte :)

25

Hokej či rakby pod hladinou? Už ste o tom počuli? My áno a preto sme sa rozhodli s podrobnosťami o týchto vodných športoch podeliť aj s vami.

17

Prvý se* nie je ani náhodou taký ideálny, ako to býva vo filmoch. Ak už ten svoj máte za sebou, v článku Abeceda prvého se*u sa určite nájdete aj vy :)

03b

Bezdomovci prespávajúci na uliciach to majú v živote viac než ťažké. Dvaja Slováci vymysleli unikátny projekt, ktorý by im mohol pomôcť  s bývaním. O projekte GREGORY už píšu aj zahraničné médiá, preto nesmie chýbať ani v našom SLOVAK MAN.

29

Miško Kopecký, ktorý je majster v tom, ako treba baliť baby, vám v septembri poradí, že stačí voči žene prejaviť nezáujem a hneď vám sadne ako mucha na lep. A možno aj dve :)

14

Aktuálny SLOVAK MAN sa hemží peknými ženami. Jednou z nich je aj Miss Bikiny Fitness Jana Milová, ktorá nám v rozhovore povedala nielen pikošky ohľadom fitness, ale aj svojho života.

18

Prajeme vám príjemné čítanie :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slávka
Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Plnohodnotnej zastupuje nášho šéfredaktora a denne rieši milión vecí, aby ste si vy, naši čitatelia mohli čítať každý deň novinky zo všetkých oblastí, ktoré vás zaujímajú.