Minulý týždeň vyvolalo búrlivú diskusiu video zo zasadnutia zastupiteľstva obce Fekišovce. Starostka sa na ňom nesprávala práve ako ukážkový politik a svojich podriadených nepríjemne sekírovala. K celému incidentu sa vyjadril aj kto iný, ako samotný Martin Jakubec!

Starostka obce Fekišovce sa počas zasadnutia, ktoré bolo nakrúcané a neskôr uverejnené na YouTube, niekoľkokrát poriadne vyfarbila. Drvivá väčšina Slovákov ju za jej nevhodné správanie odsúdila a žiadala jej odstúpenie. No zdá sa, že Jakubec má iný názor. Potom, čo sa poslanci zastupiteľstva tejto obce až na jednu výnimku vzdali svojich mandátov, napísal spevák na svoj instagramový profil podporné slová pre samotnú starostku.

Údajne s ňou telefonoval a spoločne zhodnotili vzniknutú situáciu. Vraj je zarážajúce, akým spôsobom ju ľudia a média urážajú a zosmiešňujú. Podľa jeho názoru je odstúpenie spomínaných poslancov najlepším riešením pre samotnú obec, pretože by ju len brzdili v rozvoji. Celé jeho prekvapivé vyjadrenie si môžete pozrieť nižšie.

Jakubec o Fekišovciach

View this post on Instagram

Fekišovce postúpili vpred. 👍✊👐👏Pani starostka zvíťazila. Gratulujem jej. Poslanci sa vzdali mandátu, to je to najlepšie riešenie pre obec. Ich neschopnosť, podlosť, negramotnosť obec blokovali v rozvoji na plnej čiare. Pani starostke prajem veľa síl a húževnatosti do novej činnosti. Akurát som s pani Fedorovou do telefonoval a zhodnotili sme celú situáciu. Je zarážajúce, ako ju ľudia aj médiá urážajú, zosmiešňujú. Je to energická žena ktorá miluje Fekišovce srdcom 💓 a je hrdá Slovenka. Kedy nebola, už dávno nežije na Slovensku. Situácia je napätá v tom, že mnohí jej chceli a chcú bodnúť dýku do chrbta a chceli by ju popraviť v živom prenose. Lenže ona je silná a keď sa za ňu postavíme nie len domáci ale aj Slovensko uspeje. Ja budem kľudne na čele celého sprievodu. #zafejisovce #zastarostku #fekisovce #stopbabrakom Fekisovce Preto nesúďte koho nepoznáte! Platí to aj u pani starostky aj u mňa aj u každého verejné známeho. Začnite od seba, svojho prahu vlastnej špiny u seba doma. Buďte lepším príkladom pre spoločnosť práve Vy a nedupajte po ľuďoch a po slobode a práve na názor. @fekisovce1 @fekisovce_su_top #podpora @tvnoviny.sk @tvmarkizaofficial @slovakwomansk @funmagazin.sk @topkysk @aktuality_sk @dennikn @novycas @plusjedenden @hitky.sk #2019 #prezident #zamyslenie #uvaha #politika #slovensko🇸🇰 #vychodnari #pomoc #starosta #starostka

A post shared by Martin JakubecⓂ️ Official (@martinjakubec_official) on

Fekišovce video zo zasadnutia

Foto|Video: Instagram/MartinJakubec, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.