Minulý týždeň vyvolalo búrlivú diskusiu video zo zasadnutia zastupiteľstva obce Fekišovce. Starostka sa na ňom nesprávala práve ako ukážkový politik a svojich podriadených nepríjemne sekírovala. K celému incidentu sa vyjadril aj kto iný, ako samotný Martin Jakubec!

Starostka obce Fekišovce sa počas zasadnutia, ktoré bolo nakrúcané a neskôr uverejnené na YouTube, niekoľkokrát poriadne vyfarbila. Drvivá väčšina Slovákov ju za jej nevhodné správanie odsúdila a žiadala jej odstúpenie. No zdá sa, že Jakubec má iný názor. Potom, čo sa poslanci zastupiteľstva tejto obce až na jednu výnimku vzdali svojich mandátov, napísal spevák na svoj instagramový profil podporné slová pre samotnú starostku.

Údajne s ňou telefonoval a spoločne zhodnotili vzniknutú situáciu. Vraj je zarážajúce, akým spôsobom ju ľudia a média urážajú a zosmiešňujú. Podľa jeho názoru je odstúpenie spomínaných poslancov najlepším riešením pre samotnú obec, pretože by ju len brzdili v rozvoji. Celé jeho prekvapivé vyjadrenie si môžete pozrieť nižšie.

Jakubec o Fekišovciach

Fekišovce video zo zasadnutia

Foto|Video: Instagram/MartinJakubec, YouTube