Klame alebo na tom naozaj niečo bude? Conor McGregor sa nedávno prostredníctvom Twitteru vrátil ku zápasu s Khabibom Nurmagomedovom a všetkých fanúšikov bojových športov svojim priznaním poriadne prekvapil! 

Každý, kto zápas medzi Conorom a Khabibom videl, musel uznať, že Ír bol len tieňom obávaného bojovníka spred pár rokov. Nurmagomedov ho počas stretnutia poriadne vytrápil a v 4. kole “uškrtil”, čím ovládol jeden z najsledovanejších súbojov histórie MMA. Conor sa odvtedy do Khabiba púšťa prostredníctvom sociálnych sietí priam so železnou pravidelnosťou, no nedávno prišiel s naozaj pochybným vyhlásením.

Conor Mcgregor vs. Khabib Nurmagomedov

Na Twitter totiž pridal status, kde napísal, že sa tri týždne pred spomínaným duelom zranil. Údajne šlo o zlomeninu nohy, no Conor tvrdí, že aj napriek tomu patrili posledné údery večera jemu a nezľakol sa. Vraj je spokojný s priebehom stretnutia a aj s lekciou, ktorú mu to prinieslo v rámci zápasenia a prípravy. Na záver, ako je u neho zvykom, dodal tajuplné slová: „Čas všetko ukáže”.

Ako to v prípade írskeho zápasníka býva, tak je naozaj ťažké odhadnúť, či ide o pravdivé informácie alebo len o snahu vyprovokovať Khabiba k odvete. Veď nedávno “dramaticky” ukončil kariéru, no o pár dní si to opäť rozmyslel a vrátil sa. Realitou však je, že Nurmagomedov o odvetu s ním už nejaví záujem a navyše je v poslednom období Conor McGregor každému už len na smiech. Problémy s políciou, neustále osočovanie súperov a ani takéto kontroverzné vyjadrenia mu totiž na popularite rozhodne nepridávajú.

Zdroj: Sportbible.com | Foto|Video: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.