Cristiano Ronaldo je momentálne najväčšou hviezdou turínskeho Juventusu, ktorý si počas uplynulého víkendu zmeral sily s rivalom SSC Neapol. Juventus vyhral 1:2 a CR7 neskóroval. Možno aj preto mohli fanúšikovia vidieť jeho frustráciu, ktorú prenášal aj na svojich spoluhráčov.

Cristiano Ronaldo sa stal hráčom talianskeho veľkoklubu Juventus FC v lete 2018, kedy sem zamieril po deviatich rokoch v španielskom Reale Madrid. Po 26. kolách je Juventus na čele Serie A, pričom má na svojom konte 72 bodov a pred druhým Neapolom má tak náskok už 16 bodov. Cristiano Ronaldo vsietil v tejto ligovej sezóne zatiaľ 19 presných zásahov, čo ho spolu s Quagliarellom (Sampdoria) radí na delené prvé miesto medzi kanoniermi najvyššej talianskej súťaže.

Práve Neapol a Juventus sa stretli v poslednom ligovom kole a hostia z Turína napokon po zásahoch Pjaniča a Cana vyhrali 1:2, pričom za domácich skóroval José Callejón. Ronaldo sa z gólu netešil, práve naopak, dostal sa do kontroverznej situácie, po ktorej bol vylúčený Alex Meret a mnohí fans Ronalda odsúdili za simulovanie. Ku koncu stretnutia viditeľne narastala Cristianova frustrácia, ktorú prenášal aj na svojich spoluhráčov. Takto na nich kričal počas veľkého šlágra Serie A. CR7 sa dostal dokonca aj do sporu s manažérom “Starej dámy” Massimilianom Allegrim.

Cristiano Ronaldo kričal na spoluhráčov v zápase s Neapolom

Foto: Twitter | Video: Twitter, Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D