Pred pár dňami sme vám priniesli článok s videami, ako sa počas koncertu známeho slovenského rapera Separa strhla bitka. Nakoniec je však všetko úplne inak a obeťou mal byť práve chalan, ktorého raper vykázal z koncertu!

Separ sa počas svojho koncertu na Vibe festivale v Trenčíne rozhodol pomôcť žene, o ktorej si myslel, že ju bije vlastný frajer. Tá však pred pár hodinami zavesila na YouTube video, kde celú situáciu objasňuje. Údajne ju jej priateľ iba bránil pred iným agresívnym týpkom, ktorý už predtým napadol v dave ďalšie dievča. Snažil sa ju ukľudniť a odtiahnuť od tohto konfliktu, do ktorého sa zapojila potom, čo sa okolo nej dialo.

Samotný Separ na to reagoval na svojom instagramovom príbehu, kde sa ukrivdenému chalanovi ospravedlnil a sľúbil mu lístky zdarma na iný koncert, ak sa mu ozve. Žene však radí, aby zo seba nerobila obeť, keďže ona sama sa pôvodne zapojila do niečoho, čo sa jej netýkalo a on už iba reagoval na to, čo videl. Z tohto celého plynie opäť známe ponaučenie: „Za všetkým hľadaj ženu.“

Separ bitka na koncerte

Separ vyjadrenie bitka

Separ sa ospravedlňuje za bitku

Foto|Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.