V jednom z nočných zápasov zámorskej NHL sa proti sebe postavili celky Washington Capitals a Boston Bruins. Hitom internetu sa stalo video z tohto zápasu, konkrétne tvrdý zákrok Alexandra Ovečkina na kapitána Bostonu Zdena Cháru. Ten krátko potom ukázal svoju pravú tvár!

V závere prvej tretiny v stretnutí medzi Washingtonom Capitals a Bostonom Bruins došlo k súboju kapitánov. Alexander Ovečkin tvrdým hitom poslal Slováka Zdena Cháru doslova na striedačku. Náš obranca však hneď potom ukázal svoju pravú tvár. Možno by niektorí čakali, že sa následne s Ovečkinom pobije alebo nedajbože na neho zaútočí nejakým nešportovým zákrokom. Nič z toho sa však nestalo, pretože Zdeno sa k celej situácii postavil ako správny chlap a po “návrate” zo striedačky Caps pokračoval ďalej v hre.

Boston napokon ťahal v tomto súboji za kratší koniec, pretože prehral s Washingtonom 4:2. Zdeno Chára si do štatistík pripísal jednu mínusku v tabuľke +/-. Za Boston nastúpil aj ďalší reprezetant slovenského hokeja Jaroslav Halák. Ten inkasoval tri góly a pripísal si 18 úspešných zákrokov.

Ovečkin hit Zdeno Chára

Washington Capitals vs. Boston Bruins 4:2 zostrih zápasu

Foto|Video: YouTube