Home Šport Pravá tvár Realu Madrid? Takto vraj Pérez ničí Ronalda po prestupe do Juventusu!

Pravá tvár Realu Madrid? Takto vraj Pérez ničí Ronalda po prestupe do Juventusu!

0
Pravá tvár Realu Madrid? Takto vraj Pérez ničí Ronalda po prestupe do Juventusu!

Leto 2018 sa vo futbalovom svete nieslo v znamení MS v Rusku a následných prestupov. O ten azda najšokujúcejší sa postarali zástupcovia Realu Madrid a Juventusu FC, keď menil dres portugalský kanonier Cristiano Ronaldo. Ten je ale teraz vraj v otvorenej vojne so svojim bývalým zamestnávateľom!

Keď Cristiano Ronaldo prichádzal do Realu Madrid v roku 2009, asi nikto netušil, akou veľkou legendou klubu sa stane. V španielskom hlavnom meste strávil 9 rokov, počas ktorých prepísal strelecké rekordy a bol pri štyroch triumfoch v Lige majstrov. O jeho prestupe z Realu sa špekulovalo už dávnejšie, pričom okrem Juventusu mali byť v hre ďalšie tri alternatívy.

Už vtedy si mnoho fanúšikov všimlo, že Real Madrid pre neho nepripravil žiadnu rozlúčkovú akciu ani nič podobné, ale Pérez sa mal podľa tamojších médií vyjadriť, že on si neprial Ronaldov odchod, ale po prestupe túžil samotný hráč. Ako je to však naozaj? Taliansky novinár Tancredi Palmeri vyrukoval so šokujúcimi tvrdeniami.

Spomínaný žurnalista vo svojom článku na webe Tuttomercatoweb.com uvádza, že Cristiano Ronaldo a Florentino Pérez sa vôbec nerozišli v dobrom. Za odchodom Ronalda podľa týchto správ nestála túžba po zmene či po novej výzve, ale hlavne zlé vzťahy s vedením klubu a  so samotným Pérezom. Tie mali vyvrcholiť Ronaldovou žiadosťou o prestup, za ktorú sa mu VRAJ chce teraz Pérez pomstiť.

Na uvedenom webe sa píše, že to mal byť práve Pérez, kto využil svoje konexie a rozhodol o tom, že hráčom roka podľa UEFA sa nestane podľa očakávania CR7, ale Luka Modrič. Ronaldo krátko po tomto zistení odignoroval slávnostný ceremoniál, čo malo ešte prehĺbiť negatívne vzťahy medzi ním a Pérezom.

Spomínaný novinár dokonca tvrdí, že za Ronaldovou kontroverznou červenou kartou zo zápasu Ligy majstrov medzi Juventusom a Valenciou, má stať politický vplyv Péreza. Ten sa údajne snaží 33-ročného Portugalčana zdiskreditovať.

Nie je žiadnym tajomstvom, že CR7 sa rozhodol sabotovať novo vzniknutú reprezentačnú súťaž s názvom Liga národov. Dôvodom jeho absencie má byť práve Pérez a UEFA ako taká, ktorí ÚDAJNE spoločne pracujú na tom, aby Ronaldo stratil svoj hviezdny lesk. Zatiaľ nie je známe, ako sa k tomuto tvrdeniu postavia samotný Cristiano a vedenie Realu Madrid. Za všetko však môžu hovoriť aj nasledujúce skutočnosti.

Ronaldo bol pred pár dňami obvinený z toho, že v roku 2009 mal v Las Vegas znásilniť mladú ženu. O tejto kauze vychádzajú stále nové a nové tvrdenia, ktoré celú udalosť potvrdzujú. Pred pár hodinami dokonca portugalské noviny Correio da Manha vyhlásili, že v celej veci mal spolu s Ronaldom konať aj klub Real Madrid, ktorý sa VRAJ snažil za každú cenu ochrániť svojho hráča.

Vedenie Realu Madrid na kontroverznú kritiku takmer okamžite zareagovalo. Hrubo sa dištancovalo od toho, že by mal niekto z klubu niečo spoločné s kauzou Ronaldovho znásilnenia a španielsky celok navyše podal na portugalské noviny žalobu. Aj to je pdoľa mnohých jasným dôkazom zlých vzťahov medzi Realom Madrid a Cristianom.

Viaceré indície teda naznačujú, že odchod Cristiana Ronalda z Realu Madrid nebol len túžbou po novej výzve, ale bolo za tým oveľa viac. Či sa však jedná len o senzáciuchtivých talianskych žurnalistov alebo o skutočné utajované fakty, to ukáže až čas.

Zdroj: Tuttomercatoweb.com, Marca.com | Foto: Twitter, YouTube