Fast and Furious je jednou z najúspešnejích filmových sérií celej histórie a mnoho divákov sa už nevie dočkať na deviate pokračovanie. Nedávno bolo oznámené, že si v ňom zahrá známa speváčka Demi Lovato, tentokrát hlási tím Fast ďalšiu posilu a síce legendárneho Johna Cenu!

Natáčanie snímky Rýchlo a Zbesilo 9 je už v plnom prúde, ale teraz sa štáb podelil o ďalšiu nečakanú novinku pre divákov. Okrem známych tvárí sa tam objaví aj hviezdny John Cena. Tento profesionálny wrestler je 16-násobným šampiónom WWE a patrí medzi najväčšie legendy tohto športu. 42-ročný Američan už má s filmami niekoľko skúseností, pretože si zahral napríklad aj v snímkach Fighting with My Family, Blockers, Ferdinand alebo Legendary.

O svojom učinkovaní vo filme Rýchlo a Zbesilo 9 informoval sám Cena prostredníctvom svojho účtu na sociálnej sieti Twitter. Tam napísal: „Takmer 20 rokov franšíza The Fast baví milióny fanúšikov po celom svete. Je pre mňa obrovská česť pripojiť sa k tejto sérii a k tejto rodine.“ Premiéra filmu je naplánovaná na máj 2020.

John Cena WWE

Rýchlo a Zbesilo 9 trailer

Zdroj: Twitter/John Cena | Foto|Video: YouTube