Muž zažil nočnú moru potom, čo si užil vášnivé číslo s babenkou, ktorú spoznal na internetovej zoznamke. Američan sa pokúsil novú známosť taktne vyprevadiť zo svojho domu so slovami, že skoro ráno vstáva do práce. V to, že sa novej milenky len tak ľahko nezbaví, zrejme nedúfal.

Nové technológie, sociálne siete a zoznamkové “appky” dali klasickej forme randenia úplne nový rozmer. Presvedčil sa o tom aj Amík, ktorý svoje posteľné úlovky nachádzal prostredníctvom známej aplikácie Tinder.

Potom, čo mladík dostal babu, s ktorou sa cez Tinder zoznámil, bez okolkov do postele, potreboval sa jej čo najrýchlejšie zbaviť. Aby nevyznel ako hulvát, snažil sa jej nahovoriť, že sa potrebuje dobre vyspať, lebo skoro ráno vstáva do práce. Dievčina sa ale len tak odbiť nedala, a zhodnotila, že by rada ostala aspoň ešte na večeru.

Po večeri si išla kočka zdriemnuť a vôbec to nevyzeralo, že by sa poberala preč. “Keď som sa pokúšal zobudiť ju, len zamrmlala, že je strááášne unavená. Nemám rád hádky, preto som to nechal tak,” posťažoval sa v diskusnej skupine chlapík, ktorý vtedy ešte netušil, s akou mrchou má dočinenia.

Keď sa ale ráno nešťastník dozvedel, že táto baba sa veru vôbec tak skoro nechystá odísť, dokonca odmieta jeho obydlie opustiť, mal toho tak akurát dosť. Nenapadlo ho už žiadne vhodnejšie riešenie, ako zavolať políciu. Strážnici ženu pred odchodom radšej prehľadali a čuduj sa svete, zistili, že stihla počas vynúteného nocľahu u svojej internetovej známosti aj čo to potiahnuť.

Ženskú teda muži zákona zatkli a okrem toho stihli nabrúsenému Amíkovi napariť pokutu za už neplatné značky na jeho aute, ktoré stálo pred domom. Následne si to chlapík konečne mohol namieriť do práce. Ponaučenie, ktoré z toho celého plynie, je, že si treba dávať dobrý pozor na to, akú mrochtu si nasáčkujete k sebe domov. Tobôž, ak ste si s ňou zatiaľ vypisovali len romantické správičky cez aplikácie na randenie.

Zdroj: ladbible.com Foto: giphy