Ktorý muž netúži po mladej a krásnej partnerke, ktorej telo je ešte tak rozkošne “nepoužité”, jej koža na ňom tak úžasne ponapínaná a to všetko bez jediného gramu tuku naviac. Tieto dievčatá o celulitíde a vráskach vedia iba zo stránok ženských magazínov. Ak sa však rozhodnete zaloviť vo vodách “mladých žabiek”, verte nám, že nie všetko bude úplná prechádzka ružovou záhradou.Jedia všetko a je im jedno čo

Sú ich plné reštaurácie s rýchlym občerstvením. Hamburgery, langoše, klobásky. Všetko to, čo vy máte možno aj vďaka tomuto článku na zozname „rizikové jedlá – iba raz za čas!“. Ony to jedia tak často, ako vy pijete vodu pre svoj dostatočný pitný režim. Ak by ste sa stravovali ako ony, do mesiaca máte o 20 kg viac, zvýšený krvný tlak a o cholesterole radšej ani nehovoríme.

Intelektuálne vás drtia

Ich mozog pracuje na plný výkon. Zvyknuté na 8-hodinové vyučovanie, ktoré im navyše plní hlavu čerstvými vedomosťami. A tie neváhajú vystavovať na obdiv. Majú pred maturitou, porážajú vás v akejkoľvek vedomostnej hre. Dokážu sa učiť na skúšky, pritom sledovať televíziu a počúvať svojho obľúbeného interpreta zo Spotify.

Vy, ktorý ste už od 20-tich rokov prišli o stámilióny mozgových buniek, možno si sem-tam niečo aj zapálite či fúknete, ste zblbnutý z kancelárie a od maturity ste nečítali jedinú knižku, udržíte s nimi krok len veľmi ťažko.

Majú neskutočnú fyzičku

So svojim čerstvým, naliatym mäsom ženy-dieťaťa, stravujúc sa tak, ako sa stravujú, cvičiac tak ako cvičia, samozrejme, s dostatkom času, ktorý vy už dávno nemáte. Po vyučovaní s nimi treba ísť do kaviarne. Potom zaviesť na koncert alebo do kina. Pri najhoršom na koncert aj do kina. A keď príde víkend, tak sa vás neváhajú s nadšením pýtať „Čo budeme robiť“? Sú ochotné liezť po skalnej stene, skákať bungee jumping alebo tandemový zoskok z lietadla, následne zbehnúť na výstavu fotografií, nákupy a ešte na večeru s kamarátmi a nakoniec sú schopné pretancovať celú noc. V čase, kedy vy vstávate do práce, ony sedia ešte na lavičke a dopíjajú posledné zásoby alkoholu.

Vy? Po celotýždennej šichte sa tešíte na víkend, že si konečne oddýchnete a nebudete musieť nič riešiť. Slečna vás však rýchlo vyvedie z omylu vašich sobotných plánov “len tak relaxovať”, o piatkovej noci ani nehovoríme. Opiť sa dva dni po sebe? Pre vás nepredstaviteľný scenár, ktorý ste už nespočetnekrát obanovali s ukrutnými následkami na váš následný fyzický stav. Pre ňu?  Neexistuje iná alternatíva.

Nič ich nezaujíma

Väčšina z nás má svoje hobby a koníčky, pre ktoré sme ochotní minúť obrovské množstvo peňazí, venovať im každú voľnú chvíľku a cestovať pre ne po celej zemeguli, no ich to vôbec neberie. Nemajú nič, čo by ich tak „vzrušovalo“ ako nás naše hobby.

Dokážu spať nepretržite aj 15 hodín

Ak ste (dávno) po tridsiatke, zrejme už máte celkom ľahké spanie. Stačí, aby niečo zašramotalo a ste hore. Ak máte „šťastie“, naštartujú sa vám mozgové závity a už nezaspíte. Pritom ONA spí rozvalená krížom cez posteľ a ak ju nezobudí nejaká kamarátka cez telefón, bude pokojne spať aj do druhej poobedia.

Se*uálny apetít je nevyčerpateľný

Nielenže to majú naozaj rady, bez akéhokoľvek náznaku pretvárky si nechajú so sebou robiť to, na čo by ste žiadnu ženu vo vašom veku nepresvedčil. A nielen vo vašom veku, toto sú úplne nové “športové disciplíny”, ktoré ste nerobili s dievčatami, ani keď ste boli v JEJ veku… Navyše mladé žabky disponujú takou obrovskou dávkou energie, že ich diabolskému tempu nemáte šancu stačiť možno ani z polovice.

Veľké se*uálne skúsenosti

V tom veku ste ledva ovládali, ako sa nasadzuje kondóm. Ony poznajú dokonalú fajku, trojka je pre nich všednou záležitosťou a výmenu partnerov s iným párikom majú už tiež za sebou. Pritom vedia, kde presne a ako treba ísť na nás, chlapov, a ak treba, ako zahrať tú najlepšiu p*rnoherečku aj s vyvrcholením vrátane nacvičeného zvukového efektu. Finiš do úst? A ako inak…?

Hovoria nám zraňujúce veci

Úprimnosť považujú za kľúčovú vlastnosť, a to, že sú ich slová pre chlapov v našom veku kruté, najmä, čo sa týka fyzickej stránky, im tak nepripadá, pretože sú to jednoducho ešte dievča-deti. Za všetko jeden príklad ohľadom vášho klasického biznis oblečenia „V tomto vypadáš hrrrrrrrrrozne!“

Čakajú od života veľmi veľa

Pobláznené najmä filmovými dojákmi si predstavujú, že celý svet čaká na to, ako si začnú užívať „naozajstný život“ alebo „dobrodružstvo“, a že sú im tieto veci na dosah ruky. Práve pre to u nich prevláda názor o „existencii na hovno“, akú predstavuje náš každodenný život.

Sú idealistické, svet je pre ne čiernobiely

Všetko je buď geniálne, alebo strašné.

K svojim priateľom sa chovajú ako hulvátky

„Drž hubu, Kristína, ty tučná krava!“ je bežná veta v ich urbanistickom slovníku, zatiaľ čo vy ste sa pred tromi minútami snažili ťažkopádne si vydobyť status gentlemana práve ku dotyčnej Kristíne.

Nevážia si veci

Najmä naše veci, na ktoré, aby sme mohli mať, sme museli dlho a tvrdo makať. Pokojne nechajú náš iPad padnúť na zem, trieskajú dverami auta a šliapu nám na okuliare.

Hovoria plynule po anglicky

Je pre nich úplne bežné hovoriť s cudzincami po anglicky. Pomocou tejto reči nemajú s nadväzovaním kontaktov vôbec žiadny problém, prakticky s celým svetom, zatiaľ čo my sme naposledy použili angličtinu minulé leto na dovolenke.

V skutočnosti vôbec nemajú cit

Nechápu, čo je to skutočné utrpenie a dokonca majú sklon, ktorý v nich vypestovala generácia internetových videoportálov, robiť si posmešky z utrpenia druhých či zvierat. Naopak, ak ste veľmi nechtiac zrazili na ceste ježka, nedajbože, mačičku, sú ochotné vás okamžite považovať za vraha. V prípade mačky to môže mať aj následky rozchodu, nedokázali by byť totiž s niekym, kto zrazil cicku! To, že ony už pokrivili zo desať nárazníkov, to je v poriadku – to je predsa iba nárazník! Čo na tom, že vášho nového BMW.

Majú otca, ktorý vás oslovuje „pán“

A bračekov, ktorí im hovoria „tlstoprdka“. Mamu, ktorá na vás bude hádzať zamilované oči a svoju detskú izbu majú zariadenú v štýle Playboy zajačikov, vankúšikov a iných ružovo-fialových ťuťuli-muťuli záležitostí s množstvom, naozaj množstvom plyšákov.

Na verejnosti vám robia hanbu

Hovoria príliš nahlas a hlavne samé blbosti, rozčuľujú sa kvôli nepodstatným malichernostiam a majú nevhodné sexuálne narážky.

Neuvedomujú si svoju silu

Ak sa s nimi iba nevinne zahrávate, uštedria vás takými fackami, že vám to utrhne hlavu.

Čítajú články o tom, akí sme závadní

„Má malého vtáka?“, „Pozor na zakyslých tridsiatnikov“, „Čo robí ten váš na záchode tak dlho?“ alebo „Môj starý ma už fakt pekne štve“. Čítanie článkov s podobnými nezmyslami im zaberajú naozajstnú fúru času.

Chcú zažívať extrémne situácie

Považujú vás za úplného poseru, ak nechcete obehnúť kamión cez plnú čiaru v zákrute, predbehnúť sa v rade do kina, bozkávať sa pred zrakmi vašich kolegov či ísť sa kúpať na bágrovisko, ktoré nie je schválené miestnym hygienickým úradom.

Veľmi ľahko prídu do iného stavu

Ich ovulácia je rovnako nepredvídateľná ako silná. Sú roztržité, zabúdajú si zobrať pilulky. Neuvedomujú si psychické ani fyzické dôsledky potratu. Dokonca z nich máme občas pocit, že ísť na tento zákrok by zobrali ako povinnosť.

Majú destabilizujúci vplyv

Neustále kolíšu medzi otvorenou vzburou a zarážajúcou pasivitou, pocitom menejcennosti a nadradenosti, nesmelosťou a drzosťou, ušľachtilosťou a hrubosťou, sklonmi z idealizmu a roztopašnosti, radosti zo života a nechuti žiť… Psychiatri to nazývajú pubertálnou krízou identity. Je to normálne vo veku medzi 15. a 18. rokom, ale pre dospelého človeka, ktorý je vystavený takémuto správaniu, to môže mať katastrofálne následky, ako je napríklad „starecká kríza identity“. Ale to už je trošičku iný príbeh…

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ondrej
Šéfredaktor a zakladateľ. Stará sa o štruktúru magazínu, robí väčšinu hlavných rozhovorov, technologických a auto-moto článkov. O to, aby boli naši čitatelia spokojní sa stará osobne a dlho do noci odpovedá na ich e-maily a správy na Facebooku.