Diváci sa dočkali dlho očakávaného boxerského súboja medzi hviezdnym boxerom Floydom Money Mayweatherom a MMA bojovníkom Conorom McGregorom. Zápas sa odvysielal o šiestej hodine nášho času a verte, že bolo sa na čo pozerať!Na zápasových stretnutiach a konferenciách si servítku pred ústa nedával ani jeden z účastníkov. Súboj medzi Floydom Money Mayweatherom a Conorom McGregorom bol zo začiatku veľmi vyrovnaný a na počudovanie sa Conor McGregor dostal až do desiateho kola. Športovci si počíňali nadmieru vynikajúco a hoci sa stretli zástupcovia dvoch rôznych športov, môžeme súhlasiť, že obaja majú švih a poriadnu výdrž.

Po uplynutí desiateho kola Conorovi ubúdalo zo síl, čo Floyd využil na nemilosrdné technické K.O. Odhodlaný Ír si viedol celý zápas naozaj brilantne, no ku koncu ho jeho šťastie opustilo. Hoci chcel rozhodcovi povedať, že by rád pokračoval, no on i napriek tomu zápas ukončil, pretože Conorova tvár a rozpoloženie hovorili niečo iné. A tak si Floyd ,,money” Mayweather pripísal na konto päťdesiate víťazstvo svojej keriéry, získal trofej v podobe drahými kameňmi vybíjaného opasku a do vrecka si vezme 400 miliónov dolárov, naozaj krása!

Už teraz sa tešíme na ďalšiu výzvu, ak vôbec ešte k niečomu takému dôjde. Necháme sa teda prekvapiť!

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Luke
Obyčajný chalan, ktorý má rád šport, prírodu a cestovanie. Rád píšem, kreslím a na papier dokážem dať všetky svoje emócie :) a to isté robím pri písaní článkov (y)