Výskumy najnovšie dokazujú, že kvôli práci nemajú páry na seba dostatok času. Iné výskumy zasa dokázali, že intímny styk je zdraviu prospešný. Na základe týchto vedecky potvrdených štúdií prišiel na svetlo sveta návrh na celkom nezvyčajný benefit pre zamestnancov. 

Áno, čítate správne. Najnovším benefitom zamestnancov bude povolený styk na pracovisku. Za vznikom tejto geniálnej myšlienky stojí Per Erik Muskos. Ako prvá krajina, v ktorej by zamestnanci mohli využiť “hodinku” so svojím partnerom, je Švédsko. Táto krajina je voči zamestnancom veľmi ústretová a ponúka im široký sociálny program. Na otázku, či zamestnancov bude pri tejto činnosti niekto kontrolovať, odpovedal Muskos záporne. Ak by chceli tento čas využiť niektorí zamestnanci na iné aktivity, je to na ich rozhodnutí. Avšak, napriek tomu Muskos verí, že tento benefit bude mať úspech. Možno je len otázka času, kedy príde takáto vychytávka aj do slovenských firiem. Uvítali by ste tento “bonus”? Môžete odpovedať v našej ankete.

Uvítali by ste tento benefit aj na Slovensku?

Loading ... Loading ...

Zdroj: info.cz  |  Foto: deposithphotos.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomas Po
Klasický typ mladého chlapa, ktorý sa zaujíma o šport, ženy a peniaze. Rád si vypijem dobre vychladené pivko s partiou správnych ľudí, s ktorými pokecám s a naučím sa novým veciam, pozberám nové názory na určité veci a spravím si vlastný úsudok.