Hitler bol v skutočnosti ženou! K tomuto prekvapivému záveru prišiel tím amerických vedcov, ktorí skúmali ostatky Adolfa Hitlera. Úlomky lebečnej kosti poskytla výskumníkom ruská tajná služba, ktorá údajné pozostatky nebohého „Fuhrera“ uchováva vo svojom archíve od konca druhej svetovej vojny.

Samotná smrť Adolfa Hitlera je ešte aj po toľkých rokoch zahalená rúškom tajomstva. Podľa niektorých konšpiračných teoretikov sa Hitlerovi podarilo tajnými kanálmi emigrovať do Latinskej Ameriky, podľa iných nikdy neopustil Nemecko. Oficiálna verzia znie, že Adolf Hitler umrel na sklonku druhej svetovej vojny vo svojom podzemnom bunkri vo veku 56 rokov. Samovraždu spáchal spolu so svojou novopečenou manželkou a to tak, že najprv rozkusol ampulku kyanidu a následne si strelil do hlavy. Telo Fuhrera, ako aj telo jeho manželky Evy Braunovej následne nacisti spálili. Po dobití Berlína previezla ruská kontrarozviedka Hitlerove pozostatky do Moskvy, kde sú v tajných archívoch uchovávané dodnes.

hitler a eva

Americkí výskumníci si však za svojimi výsledkami pevne stoja, pričom jedným dychom dodávajú, že aj oni sami sú v šoku. „Napriek tomu, že dokonca aj výskum, na ktorom pracovali odborníci z univerzity v Connecticute v roku 2009, prišiel k rovnakým záverom ako ten náš, len ťažko môžeme uveriť, že je niečo také možné! Ako by mohol Hitler skrývať tento aspekt svojej osobnosti tak dlho?!“ Neveriacky krúti hlavou profesor forenznej antropológie Franz Verner. Avšak podľa odborníkov z vedeckej komunity je analýza Hitlerovej lebky, ktorú previedol Varnerov tím, tou najpodrobnejšou, aká bola kedy vykonaná. Výsledky výskumníkov z Connecticatu a Varnerovho tímu sú teda rovnaké. Lebka patrí žene!

hitler kosti

Samozrejme, že v tomto prípade sa ponúka jednoduché vysvetlenie a síce, že lebka jednoducho patrila Eve Braunovej. Túto teóriu ale odborníci zmietli zo stola, pretože ako z historických dokumentov vieme, Eva sa nezastrelila. 36-ročná Eva jednoducho požila jed. „Neexistujú žiadne dôkazy či správy o tom, že by sa Eva zastrelila alebo by po nej niekto strieľal,“ vysvetľuje taliansky profesor histórie Bellantoni.

Ešte neuveriteľnejšie na celej veci je, že fakty podporujúce túto bizarnú teóriu odrazu prichádzajú zo všetkých strán. Napríklad švajčiarsky historik Abraham Zerlig tvrdí, že Hitler bol žena už celých 38 rokov. Zerling doslova hovorí toto: „Bolo to ešte v časoch, keď som vyučoval v Západnom Berlíne a mal som prístup k Hitlerovým lekárskym záznamom. Dokonca aj jeho osobný lekár, Helmut Lang, si zaznačil niekoľko osobných poznámok o jeho fyzionomických anomáliách. Tie tak isto viedli k názoru, že Fuhrer je žena.“ Svoje zistenia vraj Zerling konzultoval priamo s Langom, ktorý mu ich údajne potvrdil.

hitler zena 3

Dokonca sme zistili, že aj v roku 2010 natáčal nemecký filmový štáb miestnej televízie dokument, ktorý vykresľoval Hitlera ako ženu! Pri nakrúcaní sa však štáb dostal do bitky s neonacistami, čo jedného člena štábu stálo život a neskôr bola pätica výtržníkov postavená pred súd. Tak čo poviete, žeby sme nakoniec naozaj za všetkým zlým mali hľadať ženu? ;)