Keď sa 20. júla 2017 dostala na svetlo sveta informácia o samovražde speváka Chestera Benningtona, všetci hudobní fanúšikovia doslova stratili reč. Frontman kapely Linkin Park bol nielen fenomenálnym hudobníkom, ale aj otcom, manželom a vzorom mnohých ľudí.Len pred pár hodinami zverejnila relácia Carpool Karaoke jednu zo svojich najnovších častí, v ktorej herec Ken Jeong hostil kapelu Linkin Park. 23-minútové video je nabité najväčšími hitmi legendárnej skupiny, ale aj smiechom, tancom či skladbami od Red Hot Chilli Papers a Aerosmith. Garantujeme vám, že pri pozeraní nebudete veriť, že Chester trpel depresiou a pocitom úzkosti.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

V prípade, že máte akýkoľvek problém, prípadne poznáte človeka, ktorý potrebuje pomoc, neváhajte ju vyhľadať a obrátiť sa na odborníkov či rodinných príslušníkov.

Zdroj: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Unicorn
Brilantne distingvovaná, z inertných sfér. Termicky vystresovaná.. Kauzálne symetrická, bázicky kubistická, senzitívne hyperaktivovaná. Metodicky fiktívna, impulzívna, goniometricky implikovaná. Geniálne empirická, staticky kinetická, hermeticky hospitalizovaná.