Jedna z najznámejších silikónových Sloveniek Silvia Kucherenko sa najnovšie stala tvárou vlastnej relácie s názvom Svet podľa Kucherenko, v ktorej komentuje i to, čomu sa vôbec nerozumie. Vďaka tomu sa naposledy dostala do konfliktu s poslankyňou NR SR Janou Cigánikovou.Silvia sa rozhodla zarýpať do političky Jany Cigánikovej tým, že okomentovala debatu, ktorú poslankyňa viedla s ministrom zdravotníctva Tomášom Druckerom v politickej relácii televízie TA3.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

“Pokiaľ sa pani Cigániková dostane k pointe, tak sa pán minister snaží pochopiť, čo tým chcel básnik povedať. Pani Cigánikovú sa nedalo chápať, tento jej monológ trval 10 minút. A pointa stále nikde,” vyjadrila sa Kucherenko a nakoniec dodala, že z pani Cigánikovej bude raz možno moderátorka.

Cigániková si však nenechala kydať na hlavu a milovníčke plastických operácií odkázala: “Silvia, máte pravdu, téma nebola úplne jednoduchá. Napriek tomu ste zatiaľ prvá, ktorá vraví, že nepochopila. Nakoniec prvé live vysielanie a rovno s ministrom na odborné témy by ste určite zvládli lepšie. Že mi hneď nenapadlo požiadať vás o mediálny tréning.”

Foto: Instagram, SAS

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.