Slovenská moderátorka Adriana Poláková patrí medzi najobľúbenejšie ženy nášho šoubiznisu, o čom svedčia aj pozitívne reakcie našich čitateľov pri článkoch o nej. Nedávno svojich followerov potešila nečakaným archívnym záberom. Pozrite, ako vyzerala v roku 2007!

Adriana Poláková sa do povedomia širokej verejnosti dostala najmä ako jedna z hlavných tvárí obľúbenej Televízie Markíza, pričom ju preslávila hlavne relácia Teleráno. Dnes sa vo veľkom venuje aj sociálnym sieťam a gastronómii, ale z času na čas vie potešiť aj svojich mužských sledovateľov. Pred pár týždňami zverejnila napríklad fotku v plavkách, tentokrát všetkým ukázala, ako vyzerala pred dvanástimi rokmi. K záberu z roku 2007 napísala: „Keď sa človek pohrabe v archíve, nájde aj takýto skvost z roku 2007 tuším. Foto: Ivana Šataník.“ Len pre úplnosť dodávame, že vtedy mala 30 alebo 31 rokov. Adriana sa totiž narodila 12. júla 1976.

Adriana Poláková dnes

Adriana Poláková v roku 2007

Foto: Instagram/AdrianaPolakova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D