V Spojených štátoch amerických sa do médií prevalil obrovský škandál. Dvaja policajti z New Yorku sú obvinení zo znásilnenia a únosu 18-ročného dievčaťa. Tento ohavný čin sa stal 15. septembra 2017.Dvaja newyorskí detektívi Richard Hall (33) a Edward Martins (37) sa budú zodpovedať na súde, potom čo boli obvinení z únosu a znásilnenia 18-ročnej Anny Chambers.

 Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Policajti boli na pochôdzke v Coney Island, keď zbadali dievča s dvoma mužmi v zaparkovanom aute, ako niečo robí so svojou podprsenkou. Detektív Hall sa okamžite spýtal, či v nej dotyčná niečo skrýva, na čo mu ona odvetila, že si len upravovala piercing na bradavke. Keďže policajti chceli dôkaz, Anna im musela ukázala holé prsia. Následne ale muži zákona našli pri prehliadke auta menšie množstvo marihuany a pár tabletiek klonopínu, ktorý je návykový a používa sa pri záchvatoch, pocitoch úzkosti a panike.

Anna chambers
Anna

Chlapíci Annu spútali, pričom jej priateľom zreteľne povedali, nech za nimi nejdú. Ich auto však smerovalo na odľahlé miesto Bay Ridge, nie na policajný okrsok. Detektív Martins si sadol vedľa dievčiny a spýtal sa jej, čo je schopná urobiť preto, aby sa vyhla zatknutiu. Následne jej poriadne utiahol policajné želiezka a prinútil ju k orálnemu styku. Po chvíľke Annu otočil, stiahol jej nohavičky a začal ju znásilňovať. Jeho parťák Hall sa tomuto prizeral zo spätného zrkadla, pričom o pár sekúnd sa ku kolegovi pridal a taktiež si od dievčaťa vynútil fajku.

Po tomto ohavnom čine mala dvojica Annu odviesť späť na Coney Islansi d. Pred prepustením jej ale výhražkami prikázali o všetkom pomlčať a navyše ju donútili vziať si ešte aj tabletku klonopínu. Nešťastná dievčina však detektívov bonzla a následné vyšetrovanie, spolu s testami DNA jej slová len potvrdili. Čin nepopreli ani obaja vinníci, no ponúkli svoju verziu, v ktorej si to mala dotyčná pýtať a spútanej sa jej to vraj veľmi páčilo. Podľa zákonov teraz policajtom hrozí väzenie až na 25 rokov.

Richard Hall
33-ročný Richard Hall
Edward Martins
37-ročný Edward Martins

Fotku Anny v podprsenke si môžete pozrieť >>TU<<

Zdroj: Nytimes.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.