Fitness fanatik od našich severných susedov na sebe makal dlhé roky, no stála to neprinášalo výsledky, po akých túžil. Poľský Viking tak pochopil, že ak sa chce stať senzáciou na sociálnych médiách a nasýtiť sa ženskej pozornosti, musí na svojom vzhľade zmeniť viac ako ostatní muži posadnutí naberaním svalov v posilke. Inšpirácia prišla zrejme v podaní tancujúceho deduška Gianluca Vacchiho a vyplatila sa!Pokiaľ sa vo všeobecnosti ľudia snažia starobu oddialiť, nájdu sa aj výnimky potvrdzujúce pravidlo. Pawel Ladziak, prezývaný aj poľský Viking, stavil na túto kartu nevšednosti a svoj skutočný vek trochu popohnal. Namiesto tridsaťpäťky, ktorú má v dokladoch, by ste mu hádali snáď udržiavanú šesťdesiatku. Na ženy ale šediny v kombinácii s vymakaným telom pôsobia ako magnet. Jasným príkladom je aj miliardár Gianluca Vacchi, ktorý strieda kočky ako ponožky.

pavel_ladziak

pavel_ladziak

Ladziak minul na svoju premenu snáď hotový majetok. Popularita skrz sociálne siete na seba teda nenechala dlho čakať a ženy okamžite vyčuchali, že starostlivý “deduško” nebude mať hlboko do vrecka, pričom ako bonus disponuje telom gréckeho boha. Ktovie však ako sa to pozdáva Ladziakovej manželke, ktorú si mnohí mýlia s jeho dcérou.

pavel_ladziak

Slovanský Gianluca má odkaz pre všetkých mužov, ktorí by sa mu chceli podobať: “Cvičím každý deň a starám sa o svoje zdravie, no čas stále plynie. Pamätajte si, že len vy ste pánom svojho času a len na vás záleží, ako so svojim životom naložíte. Čo si vyberiete – sedenie pred telkou alebo užívanie si života?” 

pavel_ladziak

pavel_ladziak

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.