Martin Jakubec sa po Rytmusovom zápase taktiež rozhodol presadiť na boxerskej scéne. Na to, aby začal trénovať a naozaj sa v ringu objavil, mu je však potrebné zaplatiť 400-tisíc eur, čo sa javí ako nepredstaviteľné. No zdá sa, že sa predsa len nájdu ľudia, ktorí sú mu ochotní zaplatiť dosť veľký balík! 

Nie je to síce 400-tisíc eur, ako Jakubec avizoval, no aj tak ide o veľmi pekné peniaze. Známy spevák totiž vo svojom najnovšom facebookovom statuse informoval fanúšikov, že mu prišli dve zaujímavé ponuky. Jedna je od MMA zápasníka, ktorý pochádza z Prešova, a ktorého klub údajne Jakubcovi ponúkol 100-tisíc eur.

Druhá ponuka je dokonca dvojnásobne vyššia a mala prísť od známeho, no nemenovaného bojovníka Oktagonu z Bratislavy, ktorého sponzor by Martinovi zaplatil za zápas 200-tisíc. Spevák však napísal, že bude uvažovať až o ponuke, ktorá sa blíži k 300-tisíc eurám. Celé znenie jeho statusu nájdete nižšie a my sme už teraz zvedaví, či sa nájde niekto, kto ešte zopár potrebných desiatok tisíc eur prihodí.

Martin Jakubec boxerský zápas

Foto: Instagram/MartinJakubec

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.