Koncom minulého roka sa v pražskej O2 aréne konal večer bojových športov, ktorého zlatým klincom bol boxerský zápas medzi rapermi Rytmusom a Marpom. Obaja zaň mali od organizácie XFN dostať poriadne mastné sumy, no minimálne Rytmus zatiaľ podľa svojich slov nevidel ani cent!

Po uskutočnení tohto zápasu pred očami vypredanej O2 arény, kde bolo priblížne 20 000 divákov, sa začali objavovať informácie o tom, koľko peňazí by mali Rytmus s Marpom zinkasovať. Marpo mal údajne dostať za zápas niečo okolo 116-tisíc eur, zatiaľ čo Rytmus mal aj napriek prehre zarobiť cca 200-tisíc.

Práve 42-ročný legendárny slovenský raper už dlhodobo zverejňuje na svojich insta stories fotografiu promotéra XFN Petra Kareša s rôznymi popismi, ktorými naznačuje, že ním bol oklamaný a väčšinou Rytmus tieto fotografie ozdobí aj obrázkami potkanov. A po jeho poslednom podobnom insta story už všetci pochopili prečo.

Rytmus vs. Marpo

Rytmus totiž vyšiel s pravdou von a svojim sledovateľom na Instagrame dal vedieť, že už 20 týždňov čaká na honorár za svoj boxerský zápas. Podľa jeho slov sa bude promotérovi takto pravidelne pripomínať a spoločne s fanúšikmi počítať, ako dlho ešte bude arogantný. Viac podrobností sa však fanúšikovia dozvedia až v pripravovanom dokumente o Rytmusovej boxerskej etape, no tento spor bude ešte určite veľmi zaujímavý.

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, YouTube