Do prvého zápasu našej reprezentácie na domácich MS proti USA v Košiciach (dnes o 20:15) zostáva už len zopár hodín. Mnohých fanúšikov prekvapila správa, že nominovaní hráči Mário Lunter a Libor Hudáček nie sú stále zdravotne v poriadku. Veľa z nich dokonca tvrdí, že ich nominácia bola voči ostatným neférová! 

Z konečnej nominácie vypadli v stredu obranca Mário Grman (kvôli zraneniu) a útočníci Samuel Buček s Tomášom Marcinkom. Práve vyradenie týchto dvoch útočníkov z kádra je hlavnou témou diskusie medzi slovenskou hokejovou verejnosťou. A tá naberá na obratkách po informácii, že útočníci Mário Lunter a Libor Hudáček nie sú stále stopercentne fit.

Lunter kvôli chorobe vynechal záverečné dva prípravné zápasy a na posledných tréningoch mal tzv. “voľnejší režim”, zatiaľ čo Hudáček neodohral v príprave ani sekundu a hrať nebude ani v úvodnom zápase turnaja. Mnoho fanúšikov to vníma ako podraz voči spomínanej dvojici Buček a Marcinko a neboja sa verejne kritizovať trénerský tím či manažéra reprezentácie Miroslava Šatana. Ich názory si môžete pozrieť nižšie a ten svoj nám zas napísať do komentárov!

Názory Slovákov k nominácii

Foto: Facebook, YouTube