V móde už bolo naozaj všeličo, ale aby chlapi používali rúž?! Tak to je naozaj pritiahnuté za vlasy! Mladý Youtuber sa však rozhodol, že tento odporný trend zavedie do spoločnosti a nakrútil video, v ktorom vám predstaví svoj obľúbený rúž aj s tipom, ako ho použiť!

Všetci muži milujú ženy, niektorí viac a niektorí menej, no tento mladík ich má rád natoľko, že sa im dokonca chce podobať. Spôsob, akým to robí naozaj zaváňa homosexualitou.

Kedy ste sa naposledy zobudili po ťažkej noci a jediné, čo vás trápilo, boli kruhy pod očami? Normálny chlap je rád, keď nájde svoju peňaženku, mobil a kľúče, už tomu sa predsa po divokej párty hovorí úspech. Tento pánko ale evidentne rieši celkom iné problémy. V nasledujúcom videu vám predstaví spôsob, akým si zakrýva vačky pod očami. Samozrejme, ako správny neheterák odporúča aj najvhodnejšie typy rúžov, ktoré na to používa.

Vravíte si, že je horší ako vaša žena? Predpokladám, že nie ste jediný. Už mu chýba len špirála na oči, kabelka do ruky a môže skočiť s kamoškami na nákupy a následne potom ešte aj na nechty.

No len si skúste predstaviť sám seba s opičkou na krku, ako si ráno pred zrkadlom upravujete oči, myslíme, že je to čistá utópia. Snaha tohoto teplejšieho mládenca sa síce cení, ale šanca, že jeho metódu niekto reálne využije, zostáva veľmi nízka. Veď dnes už aj samotné ženy majú po prehýrenej noci úplne iné starosti, ako sledovať nejaké kruhy pod očami.