Byť investigatívnym novinárom nie je med lízať. Ísť po stope zločinu na vlastnú päsť sa takmer nevyplatilo i známej markizáckej redaktorke Kristíne Kövešovej. ktorá v noci prežila nebezpečnú situáciu, keď sa ocitla pod paľbou zo zbrane!Redaktorka TV Markíza odhalila nelegálne zahrávanie sa so psami, ktoré medzi sebou súboja o prežitie, tzv. “psie zápasy”. Pri získavaní informácií sa ocitla životu nebezpečnej situácii, keď po nej začali neznáme osoby strieľať!

“Práve po nás strieľali, pravdepodobne zo vzduchovky, no guľky som počula letieť tesne pri hlave. Prečo? Len som sa pýtala, čo je pravda na psích zápasoch – na mieste, kde sme našli viacero psov … samozrejme sme kontaktovali políciu. ps: Vždy sa budem snažiť pomáhať a zistiť pravdu a takéto zastrašovanie nepomôže,” napísala redaktorka na svoj Facebook. My Kristínke držíme palce, aby sa jej prípad podarilo dotiahnuť do konca a dúfame, že polícia sa voči tejto veci postaví v zmysle svojho hesla “Pomáhať a chrániť”.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zdroj|Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Noro
„Ak nemôžeš lietať, tak bež. Ak nemôžeš bežať, tak kráčaj. Ak nemôžeš kráčať, tak sa plaz. Ale nech už robíš čokoľvek, tak sa stále hýb vpred. “ – Martin Luther King Jr.