Hoci Dan a Harriet pôsobili navonok ako harmonický pár, opak bol pravdou. Ich vzťah totiž stroskotal na mladíkovej nevere, ktorú slečna ďalej tolerovať nemienila. A hoci sa zdalo, že sa dvaja zaľúbenci rozídu tradičným spôsobom, napokon z toho vzišla poriadne kuriózna situácia.Mladej Harriet by ani v tom najhoršom sne nenapadlo, že sa raz dozvie o nevere svojho priateľa. Avšak stalo sa, a tak už mladý pár nemal veľa dôvodov zotrvávať v rozvrátenom vzťahu. Aj preto sa vydal každý z nich vlastnou cestou. Teda takmer. Po niekoľkých dňoch totiž Harriet dostala od svojho expriateľa správu. Prosil ju o vrátenie peňazí, ktoré použil na jej lístok na koncert Justina Biebera.

Harriet pomerne dlho premýšľala, ako sa Danovi pomstí za všetko to zlo. Nevrátiť dlžnú sumu ale nebolo to správne riešenie, a tak si zvolila iný spôsob. Jeho aroganciu sa mu rozhodla opätovať podobným spôsobom a na svojom účte nastavila trvalý príkaz, prostredníctvom ktorého bude bývalému partnerovi posielať denne z dlžnej sumy jeden cent, pričom mu v poznámke nezabudla pripomenúť, že je „neverný bastard“. Nuž, zahýbať sa niekedy nevypláca…

Foto: Imgur.com, Thesun.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gustav
Charakterizovať Gustáva je len veľmi ťažké. Vo všeobecnosti ale platí, že ide o mladého chalana, ktorý nijako nevytŕča z davu. Milovník športu, pekných žien a večný študent sa s vami rád podelí o tie najzaujímavejšie témy a postrehy.