Aj vám chýbala chuť piva limitovanej sviatočnej edície Zlatý Bažant Medový Porter? Máme pre vás dobrú správu! Vďaka vaším pozitívnym ohlasom si budete môcť v posledné týždne v roku opäť vychutnať túto špecialistku od Zlatého Bažanta.

V Hurbanove sa teda Zlatý Bažant Medový Porter varil už po ôsmykrát, pričom tentoraz sa jeho objem zdvojnásobil. Toto devätnásťstupňové tmavé pivo je vyrobené zo štyroch druhov sladu – bavorského, svetlého plzenského, svetlého karamelového a farebného – a s pridaním medu.  Má podmanivú a hustú penu, ktorá je mierne zafarbená dohneda a jeho tradícia siaha až do 18. storočia. Pre vianočné pivečko je charakteristický výrazný korenistý buket, primeraná horkosť a lahodná sladová plná chuť s jemným dozvukom sladkého medu.

Zlatý Bažant Medový Porter_multipack_res

Zlatý Bažant Medový Porter_fľaša_resZlatý Bažant Medový Porter si od konca októbra môžete zakúpiť v exkluzívnom štvorbalení 0,33l fliaš s praktickým otočným uzáverom twist-off a vychutnať si ho v teple domova alebo naň zájsť do niektorého z 300 vybraných pubov na Slovensku. Mali by ste sa však poponáhľať, pretože podľa slov Michala Sivku, brand manager značky Zlatý Bažant, sa minuloročná edícia vypredala už v novembri. Aj keď sa tento rok jej objem  zvýšil, no človek nikdy nevie :)