Slovenským športom, najmä hokejom, zarezonovala šokujúca správa z tábora HC Slovan Bratislava. Generálny manažér tohto klubu Maroš Krajči údajne po dlhých sedemnástich rokoch končí vo svojej funkcii. Čo stálo za jeho rozhodnutím? 

Maroš Krajči je generálnym manažérom HC Slovan Bratislava od roku 2000. Slovenskými portálmi sa však šíri informácia, že po sedemnástich rokoch v tejto funkcii Krajči na vlastnú žiadosť končí. Vedeniu “Belasých” to mal Krajči oznámiť údajne už na konci minulého roka. Práve v tomto období prechádzal Slovan obrovskou krízou a to nielen výsledkovou, ale aj finančnou. Hráči bratislavského celku sa istý čas dokonca vyhrážali bojkotovaním ligového stretnutia KHL.

Slovan napokon celú krízu ustál. Finačná situácia sa stabilizovala a v závere základnej časti KHL už Slovanisti podávali oveľa lepšie výkony, ako predtým. Na play-off to však napokon nestačilo. Práve toto ťažké obdobie znechutilo Maroša Krajčiho natoľko, že sa rozhodol skončiť vo svojej funkcii. Oficiálne by to mal potvrdiť na najbližšej tlačovej konferencii klubu. Ak sa tak skutočne stane, Slovan bude pred novou sezónou riešiť nielen veľkú dilemu o pokračovaní v KHL, ale aj tú, kto nahradí Krajčiho vo funkcii generálneho manažéra.

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk >>> TU

Zdroj: Sportovymagazin.sk | Foto: Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tomino
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D