Karin Dvořáková je semifinalistka poslednej série reality show Farma, a od jej skončenia popularita ráznej brunetky iba narastá. Naposledy sa opäť raz postarala o rozruch na Instagrame, keď uverejnila záber na svoju postavu zozadu v plavkách! 

Predtým, ako sa Karin objavila pri bazéne, tak sa opýtala svojich sledovateľov, či by chceli nejaké péčkové zábery. Nakoniec sa však ničoho až tak tvrdého nedočkali, keďže Karin nie je očividne spokojná so svojim pozadím. Najprv ho totiž na insta story prekryla popisom, že nemá zadok a asi pôjde na plastiku, no a potom uverejnila príspevok, kde si ho zakryla pre zmenu rukou.

Odkázala však, že začne drepovať, aj keď my si myslíme, že to s ňou určite nie je až také zlé, keďže neskôr ho predsa len vystavila bez zábran. Už teraz sa však všetci jej fanúšikovia tešia na moment, kedy zadoček odhalí v ešte lepšej forme po tom, čo na ňom začne poriadne makať. Kým sa tak stane, tak si zatiaľ môžete pozrieť spomínané zábery z jej profilu na konci našej galérie!

Karin Dvořáková

Karin na spomínaných záberoch >>TU<<

Foto: Instagram/Karinnett