Home MIX Plánoval Černák vraždu storočia? Šokujúca spoveď bývalého parťáka!

Plánoval Černák vraždu storočia? Šokujúca spoveď bývalého parťáka!

0
Plánoval Černák vraždu storočia? Šokujúca spoveď bývalého parťáka!

52-ročný Mikuláš Černák túži po slobode rovnako tak, ako väčšina mafiánov z drsného slovenského podsvetia, ktoré tu rozkvitlo v 90-tych rokoch. Spoločne so svojimi bývalými kolegami sa stretávajú pri výsluchoch, no a pri jednom z týchch posledných vyšli najavo šokujúce skutočnosti! 

Boss bossov, ako Mikuláša Černáka prezývali v jeho najlepších časoch, absolvoval nedávno výsluch aj s bývalým šéfom skupiny Sýkorovcov Róbertom Lališom. Ten sa stal vodcom bratislavského gangu po vražde Miroslava Sýkoru. Černák a Lališ si boli v tomto období veľmi blízki, no Miki na zázname z výsluchu, ktorý získala TV Markíza tvrdí, že ho naposledy videl na svojej pompéznej oslave narodenín z konca roku 1997 v banskobystrickom klube Shark.

Mikuláš Černák oslava narodenín

https://www.youtube.com/watch?v=QWVD-lsGu00

Lališ však na spomínanom výsluchu oponoval a podľa jeho názoru sa stretli ešte na pumpe, kedy dal Černákovi informáciu, že ho polícia plánuje zatknúť spoločne s jeho najbližšími ľuďmi Jánom Kánom a Milošom Kaštanom. A práve v tej chvíli mal Černák údajne prehlásiť, že sa nikoho nebojí a keď bude treba, tak zabije aj vtedajšieho premiéra Vladimíra Mečiara a riaditeľa SIS Ivana Lexu: „Robko, ja sa nebojím nikoho! Keď bude treba, zabijeme aj Lexu a zabijeme aj Mečiara!” citoval Lališ údajné slová Mikuláša Černáka pre TV Noviny.

Mikuláš Černák a Róbert Lališ na jednom zo spoločných výsluchov.

Po tomto vyjadrení sa ho vraj Lališ opýtal, či sa nezbláznil. Počas výsluchu sa do tejto výpovede Černák nijako nezapojil a iba krútil hlavou. Jediné, čo k tomu povedal, bolo, že k tomu nemá čo povedať a že si myslí, že to nie je k predmetu veci. Obaja bývalí mafiáni totiž vypovedali niekoľko hodín v súvislosti s plánovanou vraždou Sylvii Volzovej, ktorú si vraj svojho času objednal Pavol Rusko. A zatiaľ čo Lališ akúkoľvek vinu odmieta, tak Černák popísal presné detaily toho, čo sa na jeseň roku 1997 malo stať.

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto|Video: YouTube