Slovenská Playmate Zuzana Plačková neprestáva šokovať. Kedysi typická blondína, dnes červenovláska, sa na internete objavila s ďalšou významnou zmenou na svojom tele. A nové tetovanie to nie je. 

Fanúšikovia Plačkovej sa nestačili diviť, keď sa v nedávnej minulosti Zuzana rozhodla pre podstatnú zmenu vo svojom výzore. Typické blond vlasy totiž vystriedala ohnivá červená, ktorú sa Zuza rozhodla použiť nielen kvôli záujmu vyskúšať niečo nové, ale ako sama vraví, predovšetkým kvôli faktu, že jej vlasy boli už poriadne zničené.

Sledovatelia slovenského šoubiznisu ale rozhodne netušili, že toto nebude koniec v radikálnych zmenách Plačkovej výzoru. Playmate sa totiž objavila na nedávnej módnej prehliadke s výrazne modrými očami, ktoré podľa svojich slov strieda s hnedými i zelenými. Modelke „chameleónovi“ pritom nechýbala ani najnovšia ozdoba na jazyku.

Páči sa vám vynovená Plačková?

Zdroj: Tivi.sk | Foto: Zuzana Plačková

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gustav
Normálny slovenský chalan, ktorý sa snaží užívať si každú sekundu svojho života. Medzi jeho záľuby patrí napríklad šport ale aj kultúra. Nebojí sa spraviť si srandu z čohokoľvek, ani sám zo seba.