Počas uplynulého víkendu bola v rámci slovenského šoubiznisu témou číslo 1 Sajfova pokuta za to, že počas šoférovania používal mobilný telefón. Samotný moderátor sa pred niekoľkými hodinami k celému incidentu vrátil, ale dostal aj brutálnu odpoveď a o tú sa postaral raper Pil C.

Pred pár dňami bol Sajfa počas šoférovania zastavený políciou a muži zákona uštedrili známemu moderátorovi pokutu vo výške 50 eur za to, že počas vedenia motorového vozidla používal mobilný telefón. Sajfa celú situáciu nahrával na mobil v rámci Live streamu. Krátko po incidente sa k celej veci vyjadril napríklad aj raper Rytmus, ktorého Sajfa počas videa s policajtmi spomenul. Krátko po ňom sa pridali viaceré známe tváre ktoré podobné konanie jednoznačne odsúdili.

Sajfa si cez víkend podľa vlastných slov užíval relax s manželkou a týmto incidentom sa ďalej nezaoberal, ale v pondelok sa k nemu opätovne vyjadril. V rámci svojho prejavu pred mobilom spomenul medzi inými aj rapera Pil C-ho, ktorému sa to však zjavne veľmi nepozdávalo.

Pil C.

Krátko po Sajfovom vyjadrení sa jeho video dostalo aj k Pil C-mu, ktorý mu v rámci Insta Stories vyčítal, že ho spomínal a ani ho pri tom poste neoznačil. Následne ešte Sajfa nahral krátke video pre Pil C-ho, v ktorom rapera poprosil, aby sa nehneval a nerozčuľoval, ale muzikant z Partizánskeho zareagoval inak, než známy moderátor zrejme očakával.

Pil C, vlastným menom Lukáš Kajanovič, dal vo svojom videu na Insta Story Sajfovi jasne najavo, že sa mu nepáči jeho spôsob ospravedlňovania svojho konania a dokonca ho vyzval, aby si to s ním prišiel vysvetliť osobne. Pil C tiež spomenul, že nechce mať zase ďalší problém s YouTuberom a narážal tým na nedávnu “kauzu”, kedy si vymieňal názory s YouTuberom Gogom. Všetky vyjadrenia oboch strán nájdete vo videu nižšie.

Sajfa.

Pil C vs. Sajfa

Sajfa dostal pokutu LIVE

Pil C vs. Gogo

Foto: Instagram/Pil_c, Instagram/Sajfa | Video: YouTube