Slovenský rapper Pil C už niekoľko dní predáva svoj nový album V rádiu hral Elán keď umrel Tupac, pričom oficiálne uzreli svetlo sveta už tri skladby. Tá najnovšia má názov Čo s tým a jej vysoký počet zhliadnutí na YouTube už po pár hodinách od zverejnenia ju predurčuje na pekelný úspech.

Rodák z Partizánskeho, ktorého civilné meno je Lukáš Kajanovič, postupne púšťa na internet nové piesne zo svojho aktuálneho albumu. Produkt menom V rádiu hral Elán keď umrel Tupac je pre tohto rappera druhým sólovým hudobným dieťatom, tym prvým bol úspešný Hype.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Skrátene nazvaný album VRHEKUT je akýmsi protikladom Hype-u, pričom Pil C je v ňom osobnejší a poskytuje aj detailnejší pohľad do svojho súkromia. K tomu treba prirátať kvalitnú hudbu a prepracované texty. Za jeho vlajkovú loď môžeme považovať úspešnú skladbu Silent Hill, ktorú hudobník vypustil medzi ľudí v lete.

Po pauze Pil C zverejnil pieseň 7 hodín ráno, doprevádzanú prepracovaným videoklipom zo zákulisných záberov z obdobia posledných rokov. Úplnou novinkou je však skladba Čo s tým, ku ktorej prispeli aj českí umelci VR a Idea a o hudbu sa postaral extrémne talentovaný SpecialBeatz. Na YouTube je zatiaľ len niekoľko hodín a už sa jej počet zhliadnutí približuje k 80 tisíc, čo je na slovenské pomery naozaj pekné číslo.

Zdroj: ManMagazín.sk, YouTube | Foto: YouTube | Video: YoTube